Електронейроміографія (ЕНМГ) в Києві (метро Дарниця)

Знайдено 2 клініки

Протягом року безпокоять головні болі , звернулась в Аксімед, де невролог направив мене зробити УЗД голови і шиі . Дослідження проводив Помиткін А. А. Хочу висловити велику подяку . Лікар був дуже чуттєвий , розказав в чому причина головних моїх болів і успокоів , що все це лікується. Дякую вам велике
Inga Dubova
Після обстеження і тесту, діагноз лікар поставила правильно, все пояснила, на всі додаткові питання відповіла. Призначила додаткове обстеження, яке підтвердило діагноз, і необхідне лікування. З перших днів лікування стало краще.
Лиза В.
Візит був дуже продуктивним. лікар виділив достатньо часу для детального огляду, консультації та рекомендацій. Професіонал своєї справи, дуже уважна і тактовна. Використовує сучасне обладнання. Звертайтеся не пожалкуєте!
Марья
Відмінний фахівець. Ходила моя мама. Все докладно розповіла, навіть у деяких моментах показала відео. Швидко з'ясувала причину болю. Розповіла, як лікуватися та надала багато слушних порад. Дуже задоволена! Прийдемо повторно!
Янина
Лікар, дуже сподобався! Професіонал своєї справи. Дуже уважно підходить до вирішення всіх питань. Прийомом залишилася задоволена! Призначення ефективні та допомагають. Зараз почуваю себе значно ліпше! Рекомендую спеціаліста!
Тараненко Андрей
Спасибо Татьяне Дмитриевне за профессионально оказаное лечение! У меня были проблемы по неврологии в шейно-грудном отделе - постоянно спасмированые мышцы, боли и головокружение. После оказанного лечения спину не чувствую в хорошем плане :) Кроме того, доктор отлично умеет найти контакт с пациентом и помочь не только медикаментозно, но и грамотными советами. Спасибо ещё раз за оказанную помощь!
8,2
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) 3 500
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) 6 800
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) 2 500
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 , Левобережний масив
м.Лівобережна6 6 м.Дарниця24 5
Клініка АКСІМЕД — це клініка сучасної неврології. У медустанові надаються лікувальні, діагностичні та реабілітаційні послуги.
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) 3 500
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) 6 800
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) 2 500
Працює з
Пн: 09:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Нд: 09:00-15:00