Сторінка 4. Електрокардіографія (ЕКГ) в Харкові

Знайдено 43 клініки

Сб Нед Цілодобово
Ксюша
Когда у бабушки начались проблемы с сердцем, искали опытного кардиолога. Обращась ко многим врачам, но помощи не было никакой. Видно было, что только деньги им нужны и все. А Валентина Геннадиевна не такая, она сразу стала помогать и за услуги взяла не так много, как другие хотели. Очень ей благодарны. Прекрасный врач, бабуля теперь время от времени у нее обследуется. Все хорошо
Елизавета
Все отлично, спасибо за прием
Степан
От имени дедушки выражаю слова благодарности врачу Валентине Геннадиевне Нагорной. Мой дедуля от нее в восторге. Он у меня тот еще живчик, вот только сердце иногда пошаливает. Когда случился очередной приступ, привез дедушку к Валентине Геннадиевне. Она подобрала эффективное лечение и теперь, как говорит дед, сердце работает как надо. Спасибо!
Татьяна Ивановна
Вот уже на протяжении нескольких лет Валентина Геннадиевна помогает мне справиться с артериальной гипертензией. До постановки диагноза у меня были сильные головные боли в затылочной области и головокружения. Затем начало болеть в области сердца, появилась одышка. Валентина Геннадиевна не только выявила болезнь, а и разработала план лечения. Я доверилась врачу, следую ее указаниям и благодаря этому самочувствие улучшилось. Рада, что у меня есть такой хороший доктор.
Кристина
После знакомства с Валентиной Геннадиевной, я спокойна за здоровье своей дочери. В районной поликлинике нас напугали шумами в сердце и плохой кардиограммой. Пришли на прием к Валентине Геннадиевне и оказалось, что у нас не все так страшно, как нам рассказали. Она назначила соответствующее лечение. Сейчас все в норме.
Тамара Михайловна
После перенесенного инфаркта миокарда, моим лечением занималась Валентина Геннадиевна. Я очень ей благодарна за оказанную помощь. Это опытный врач и профессионал своего дела. Теперь раз в полгода прохожу обследование только у нее.
Харків вул. Плеханівська, 65 (стадіон Металіст, 8 парадне, 3 поверх, офіс № 321)
м.Спортивна1 1 м.Метробудівників4 1
Спеціалізована установа "Приватний кабінет кардіолога і терапевта Нагірній В.Г." займається діагностуванням та лікуванням серцево-судинних патологій.
Харків вул. Шекспіра, 16
м.23-го Серпня10 м.Ботанічний сад10 м.Наукова15
Медичний кабінет Ткаченко Кардіологія (Tkachenko Cardiology) спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Основні напрямки роботи кабінету - ультразвукове дослідження внутрішніх органів, суглобів і м'яких тканин, функціональна діагностика та кардіологія.
4,3
Харків вул. Дарвіна, 9 (2 поверх, офіс 16)
м.Архітектора Бекетова3 1 м.Пушкінська15 5
Вузькоспеціалізований медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості з 2007 року надає послуги з діагностики та лікування захворювань в області акушерства та гінекології.
Харків пр-т Тракторобудівників, 126
м.Студентська27 6 м.Академіка Павлова33 7
Клініка "Ла Віта Сана" - це багатопрофільний медичний центр, який займається діагностуванням та лікуванням численних захворювань людини. В медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці з усіх основних медичних областей: педіатри, терапевти, гінекологи, урологи-сексологи, мамологи, дієтологи, травматологи-ортопеди, гастроентерологи, гірудотерапевти,...
Харків вул. Полтавський Шлях, 7
м.Центральний ринок10 3 м.Площа Конституції16 6 м.Історичний музей15 9
Пратія Клінік — це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з функціональної діагностики та терапії. У центрі функціонує сучасне технічне оснащення. Комплексний підхід до виконання функціональної діагностики забезпечує швидкий та точний результат в стислі терміни.
Харків вул. Дерев’янка, 3-В
м.23-го Серпня20 3
Медичний центр MD Clinic — це сучасний медичний заклад, який надає лікувально-діагностичну допомогу, консультації пацієнтам із захворюваннями внутрішніх органів, м'яких тканин, кістково-суглобового апарату.