Кабінет кардіолога, терапевта Нагорної В. Г.

5.1
Харків, вул. Плеханівська, 65 (стадіон Металіст, 8 парадне, 3 поверх, офіс № 321)
м.Спортивна1 1 м.Метробудівників4 1
Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована установа "Приватний кабінет кардіолога і терапевта Нагірній В.Г." займається діагностуванням та лікуванням серцево-судинних патологій.

Послуги, що надаються установою:

• консультація профільного спеціаліста;
  • електрокардіограма;
  • забір матеріалу для лабораторних аналізів;
  • контроль артеріального тиску;
  • лікувальна терапія при кардіологічних порушеннях;
  • вилікування хвороб ШКТ;
  • лікування ендокринних розладів;
  • лікувальна терапія при головних болях і хронічному порушенні мозкового кровообігу;
  • лікування алергій.

Переваги клініки - індивідуальний підхід, можливість виклику додому, наявність знижок.

Місцезнаходження установи - Вул. Плеханівська, 65, 3 поверх, офіс 321.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет кардіолога, терапевта Нагорної В. Г., вартість послуг:

• ЕКГ з розшифровкою (без консультації)
  • Консультація кардіолога зі зняттям і розшифровкою ЕКГ
  • Консультація кардіолога на дому в межах міста зі зняттям електрокардіограми (ЕКГ) з розшифровкою (транспортні витрати включені) і розробкою схеми Лікування
  • Консультація терапевта
  • Консультація терапевта на дому (в межах міста, транспортні витрати включені)
  • Консультація на дому з виїздом в найближчий передмістя (на відстань до 30 км)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ксюша
Когда у бабушки начались проблемы с сердцем, искали опытного кардиолога. Обращась ко многим врачам, но помощи не было никакой. Видно было, что только деньги им нужны и все. А Валентина Геннадиевна не такая, она сразу стала помогать и за услуги взяла не так много, как другие хотели. Очень ей благодарны. Прекрасный врач, бабуля теперь время от времени у нее обследуется. Все хорошо
Тамара Михайловна
15 квітня '18р.
После перенесенного инфаркта миокарда, моим лечением занималась Валентина Геннадиевна. Я очень ей благодарна за оказанную помощь. Это опытный врач и профессионал своего дела. Теперь раз в полгода прохожу обследование только у нее.
Татьяна Ивановна
Вот уже на протяжении нескольких лет Валентина Геннадиевна помогает мне справиться с артериальной гипертензией. До постановки диагноза у меня были сильные головные боли в затылочной области и головокружения. Затем начало болеть в области сердца, появилась одышка. Валентина Геннадиевна не только выявила болезнь, а и разработала план лечения. Я доверилась врачу, следую ее указаниям и благодаря этому самочувствие улучшилось. Рада, что у меня есть такой хороший доктор.
Кристина
После знакомства с Валентиной Геннадиевной, я спокойна за здоровье своей дочери. В районной поликлинике нас напугали шумами в сердце и плохой кардиограммой. Пришли на прием к Валентине Геннадиевне и оказалось, что у нас не все так страшно, как нам рассказали. Она назначила соответствующее лечение. Сейчас все в норме.
Степан
От имени дедушки выражаю слова благодарности врачу Валентине Геннадиевне Нагорной. Мой дедуля от нее в восторге. Он у меня тот еще живчик, вот только сердце иногда пошаливает. Когда случился очередной приступ, привез дедушку к Валентине Геннадиевне. Она подобрала эффективное лечение и теперь, как говорит дед, сердце работает как надо. Спасибо!
Я очень довольна работой Валентины Геннадиевны. Она отличный и грамотный кардиолог. Хочу отметить ее грамотный подход к пациенту. Внимательна и ненавязчива. Рекомендую всем друзьям и знакомым!
Илона
Очень приятная доктор — улыбчивая и вежливая, диагноз поставила сразу и провела грамотное лечение, после которого болезнь ушла. Спасибо за оказанную помощь.
Вика
Когда у мужа начались проблемы с сердцем, стала искать грамотного кардиолога. Выбор пал на Нагорную Валентину Геннадьевну. Все, что не рекомендовал этот врач, все сразу подходило в плане лечения. Жалею, что раньше не знали про этого специалиста.
Юлианна
Валентина Геннадиевна подобрала препараты для контроля давления. Спасибо
Николай
С холециститом попал на прием к Валентине Геннадьевне Нагорной. Она дала мне много полезных рекомендаций, посоветовала пересмотреть свой рацион питания. В целом врач произвел приятное впечатление. Буду продолжать наблюдаться у этого специалиста.
Марта
30 листопада '-1р.
Зверталися у приватний кабінет Нагорної за консультацією для чоловіка. Валентина Геннадіївна – приємна та серйозна жінка, і як далі стало зрозуміло – гарний уважний лікар. Дуже кваліфікований спеціаліст, зробила усе дуже гарно, крім того пояснила деякі моменти, які нас зацікавили. Будемо лікуватися далі у неї!
Зверніть увагу на інші клініки:
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00