Омельяненко Аліна Миколаївна

Стоматолог-терапевт, гігієніст, пародонтолог, ендодонтист
Головний лікар
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів. Спеціалізується на лікуванні хвороб пародонта і слизової оболонки порожнини рота. Консультує з приводу догляду за зубами, виконує відбілювання зубів. Лікує всі види карієсу, стоматит, пародонтоз, пародонтит, гінгівіт, пульпіт.

Катруся
Дуже хотіла б подякувати лікарю! Тому що спеціаліст дуже кваліфікований. Мені дуже сподобалося відвідування, у мене була проблема. яку я давно не могла позбутися. Я залишилася дуже задоволена візитом, дуже уважно поставилася до мене.
Катя И.
Дуже-дуже професійний лікар. Дуже досвідчена. З перших секунд, розумієш, що потрапила у надійні рук. Кваліфікація не поступається закордонним спеціалістам. Все чітко, грамотно, та по суті. Дуже задоволена консультацією! Дякую!

• 1997 р. — закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) за спеціальністю: стоматологія.
  • 1997-1998 р. — Інтернатура за спеціальністю: терапевтична стоматологія на базі кафедри післядипломної освіти Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава.
  • 1998-2000 р. — клінічна ординатура за спеціальністю: терапевтична стоматологія на базі кафедри післядипломної освіти Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава.
  • 2003 р. — спеціалізація по ортопедичній стоматології на базі Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава.
  • 2004 р. — присвоєна перша кваліфікаційна категорія лікаря стоматолога-терапевта.
  • 2008 р. — стажування по ортопедичній стоматології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. і П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2008 р. — передатестаційний цикл по терапевтичній стоматології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2009 р. — підтверджена перша кваліфікаційна категорія лікаря стоматолога-терапевта.
  • 2010 р. — спеціалізація з організації та управління охороною здоров'я на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2014 р. — присвоєна вища кваліфікаційна категорія лікаря-стоматолога за спеціальністю: терапевтична стоматологія.

• 2002 р. — курси інформації та стажування з парадонотології в Інституті стоматології АМН України, м. Одеса.
  • 2014 р. — курс тематичного удосконалення "Захворювання пародонтофону та слизової оболонки порожнини роту".
  • 2014 р. — передатестаційний цикл по терапевтичній стоматології на базі Національної медичної академіях післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2015 р. — курс з організації та управління охороною здоров'я при Українській військово-медичній академії.

• Член Асоціації лікарів пародонтологів України.