Тюнькин Игорь Викторович

Стоматолог-терапевт

Дуже професійний лікар, відразу завоював прихильність дитини до себе, та провів необхідні маніпуляції. Ми дуже задоволені прийомом. Донька також вийшла з радісною посмішкою. Все пройшло на найвищому рівні! Спасибі лікарю!
Лікар, професіонал своєї справи, це видно відразу! Він швидко знайшов підхід до дитини. Вміє "заговорити зуби". Так що консультація пройшла без сліз, як це часто буває в лікарів. Загалом, дуже приємна людина, все доступно розповів. Дякую!
Хороший специалист, рекомендую на все 100%

• 2012 р. — закінчив Національний медичний університет ім. М. Горького, за спеціальністю: стоматологія.
  • 2014 р. — інтернатура на базі Дон НМУ ім. М. Горького, за спеціальністю: стоматологія.

• 2008 р. — прослухав семінар на тему: "Клінічні аспекти місцевої анестезії в стоматології".
  • 2015 р. — Прослухав курс по Ендодонтії "A new complex of handling endodontic procedures".
  • 2017 р. — Прослухав курс на тему: "3D — радіодіагностика щелепно-лицьової ділянки".
  • 2019 р. — Спеціаліст року в номінації «дитяча стоматологія», Національний бізнес рейтинг.

• Член Української академії Дитячих Стоматологів.