Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург
21 рік досвіду
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на естетичному протезуванні винирами, Люмініри і штучними коронками. Виконує видалення зубів, бюгельне протезування, протезування на імплантатах різного ступеня складності. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Дуже приємний лікар! Детально провів огляд, пояснив всю складність ситуації. Розказав що модна зробити, не сам вирішив, а порадився зі мною. Мені це дуже сподобалося! Прийняте рішення, ефективно позбавило мене від проблеми. Дякую!
Вадим
Лікар приділив максимально багато часу моїй проблемі - розглянув її з декількох сторін. Запропонував безліч варіантів її вирішення. Разом, ми обрали найбільш оптимальний. Я залишилася дуже задоволена. Неодмінно прийду на повторний прийом.

• 2003 р. — закінчив Івано-Франківську державну медичну академію за спеціальністю: стоматологія.
  • 2003-2005 рр. — інтернатура за спеціальністю «Стоматологія» на базі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького.
  • 2010 р. — стажування з ортопедичної стоматології на базі Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

• 2008 р. — курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: стоматологія, на базі факультету післяди