Ласкава Юлія Валентинівна

Стоматолог-терапевт, гигиенист, Пародонтолог
Лікар вищої категорії
Лікар-стоматолог-терапевт, пародонтолог, гігієніст спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань зубів і ясен. Проводить прийом і огляд пацієнтів, становить етапи лікування. Володіє навичками родинної злагоди і апаратного відбілювання зубів. Виконує художню реставрацію цілісності зубного ряду. Консультує з питань вибору засобів гігієни рота, виконує професійну чистку зубів. Має вищу категорію кваліфікації.

Борис
Спасибо за ваш труд
Приемом и осмотром довольна. Рекомендую.
Павел
30 листопада '-1р.
Немного запустил свои зубы. Когда попал на прием к Юлии Валентиновне пришлось пломбировать несколько зубов, снимать зубной камень и профессионально отбеливать зубы. Спасибо доктору за терпение и такт. Теперь буду обращаться только к этому стоматологу.

• 1997 р. – закінчила Українську медичну стоматологічну академію.
  • 1998 р. – інтернатура за спеціальністю терапевтична стоматологія на базі Донецького державного медичного університету.

• 2006 р. — Vector терапія.
  • 2012 р. — професійна гігієна.
  • 2018 р. — плазмоліфтинг, методика використання аутологічної крові в щоденній практиці.
  • 2018 р. — гіалуронова кислота в стоматології; від молекулярної біології до клінічного застосування.