Мій Лікар, мережа медичних клінік. Амбулаторне відділення № 1

р.Дарницький
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Амбулаторне відділення № 1 мережі медичних клінік «МІЙ ЛІКАР» надає пацієнтам широкий перелік лікувальних послуг за напрямками: кардіологія, педіатрія, сімейна медицина та терапія. Всі обстеження та маніпуляції в клініці виконуються в комфортних для пацієнта умовах. Прийом організований за індивідуальним графіком.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Мій Лікар, мережа медичних клінік. Амбулаторне відділення № 1, вартість послуг:

• Консультація кардіолога по декларації
  • Консультація кардіолога
  • Консультація педіатра по декларації
  • Консультація педіатра
  • Консультація сімейного лікаря по декларації
  • Консультація сімейного лікаря
  • Консультація терапевта по декларації
  • Консультація терапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мирослава
По чистой случайности попала к семейному врачу клиники “МІЙ ЛІКАР” на Харьковском шоссе. Была удивлена приятной атмосферой. Врач оказался замечательным специалистом своего дела. Планирую пользоваться услугами медицинской клиники.
К Дарине Игоревне изначально ходила только я, потом постепенно перевела муж, родителей и ребенка. Хорошо, когда есть многопрофильные специалисты. Обращаюсь к Дарине Игоревне по любым вопросам. Она всегда готова оказать поддержку, даже если звонок приходится на позднее время.
Николай
Стрессовая работа на протяжение долгих лет дала о себе знать. Все чаще начало болеть сердце. Обычное домашнее лечение (таблетки) уже не помогает. Обратился в “МІЙ ЛІКАР” к кардиологу. Что бы предотвратить инфаркт миокарда мне назначили лечение. Нахожусь под наблюдением у врача. Советую.
Алла Ивановна
Буквально на днях у ребенка поднялась температура, появилась сыпь, начались резкие боли в животе. Хорошо, что по близости есть медицинский центр “МІЙ ЛІКАР”, амбулаторное отделение № 1. Внеплановый осмотр педиатра прошел удачно. Я благодарно ему от души.
Лада
Виктория Викторовна – мой личный терапевт. Хожу к ней на прием как для профилактики (взять направления на кровь), так и с конкретными проблемами. Никогда не видела ее в плохом настроении. Врач всегда настроен на конструктивный диалог. Очень рекомендую этого специалиста.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
8,5
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно дорослого і дитячого стаціонарних відділень, загальною місткістю до 20 осіб.
Пн — Пт: 00:00-00:00 Сб: 00:00-00:00 Н: 00:00-00:00
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз