Мій Лікар, мережа медичних клінік. Амбулаторне відділення № 4

Житомир, вул. Князів Острозьких, 61
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Мережа медичних клінік «МІЙ ЛІКАР», амбулаторне відділення № 4 — медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних послуг за напрямками: педіатрія, терапія та сімейна медицина. В амбулаторному відділенні ведуть прийом досвідчені лікарі, які систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Клініка оснащена сучасним обладнанням, завдяки якому вдається швидко поставити діагноз та призначити ефективне лікування.

Послуги, що надаються амбулаторним відділенням № 4 мережі медичних клінік «МІЙ ЛІКАР»:

• консультація педіатра, терапевта або сімейного лікаря;
  • консультація лікаря по декларації;
  • діагностика та лікування ГРВІ, грипу та бронхіту;
  • лікування скарлатини, кору, вітрянки та харчових отруєнь;
  • лікування алергічного риніту, атопічного дерматиту;
  • терапія захворювань шлунково-кишкового тракту та патологій серцево-судинної системи;
  • призначення лабораторних та інструментальних досліджень.

Педіатр, терапевт та сімейний лікар приймають пацієнтів з:

• високою температурою, кашлем;
  • задухою та утрудненим диханням;
  • зниженням гостроти зору;
  • болем в області грудей;
  • висипаннями на шкірі;
  • швидкою втомлюваністю та безсонням.

Лікарі амбулаторного відділення № 4 займаються не тільки лікуванням захворювань внутрішніх органів та систем, а й виявленням факторів ризику розвитку хронічних захворювань.

Переваги амбулаторного відділення № 4 мережі медичних клінік «МІЙ ЛІКАР» — кваліфіковані фахівці, доступні ціни, новітнє обладнання, комфортні умови для пацієнтів і відсутність черг.

Біля медичного центру є безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Мій Лікар, мережа медичних клінік. Амбулаторне відділення № 4, вартість послуг:

• Консультація педіатра по декларації
  • Консультація педіатра
  • Консультація сімейного лікаря по декларації
  • Консультація сімейного лікаря
  • Консультація терапевта по декларації
  • Консультація терапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталья Эдуардовна
Хорошо, что в сети медицинских клиник “МІЙ ЛІКАР” предоставляют услугу семейного врача. Я и вся моя семья заключили декларацию. Здесь работает не просто отличный врач, но и хороший человек. Никогда не возникало проблем. Рекомендую.
Анна Георгиевна – наш педиатр. У меня двойня, и сами понимаете, поход к врачу — это целая катастрофа. Хорошо, когда есть квалифицированные специалисты со своим подходом. Дети ведут себя спокойно, не бояться, приемы проходят мирно, без слезливых истерик. Если очень нужно, поможет и по телефону. Рекомендую!
Анатолий Александрович наблюдает всю нашу семью. Обращаюсь к нему по любым вопросам, даже иногда взятым из потолка. Очень эмоциональная и внушаемая я личность. Врач всегда меня выслушает и успокоит. Нравится его краткость и при этом информативность. Специалистом довольна!
Вероника
Когда ребенок впервые идет в школу нужно обязательно пройти плановый осмотр педиатра. Медицинская клиника “МІЙ ЛІКАР” помогла мне. Хочу отметить профессионализм и компетентность клинике. Здесь работают хорошие специалисты.
Долго не могла найти врача - терапевта, для своего сына. “МІЙ ЛІКАР” предоставляет такую услугу. Был установлен диагноз бронхит. Зараз сын проходит медикаментозное лечение. Идет на поправку. В случае чего всегда буду обращаться только сюда.
Людмила Леонидовна очень интересный человек. Она профессионал своего дела, да и просто яркая личность. Говорит все по делу, но может и немного пошутить. Очень нравится ее подход и легкость в общении, никакого официоза. Приятный собеседник и квалифицированный специалист!
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Вітрука, 32
7,4
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
7,2
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
9,1
Медична клініка “Мати та дитина” відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
Пн — Пт: 09:00-16:00
9,5
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00