Відгуки на Akeso (Акесо) медична клiнiка

або дзвоніть за телефонами:

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Леся Володимирівна дякую за уважність і підхід до даної ситуації. Лікування на вищому рівні. Отримала відповідь на всі поставлені запитання.Обов'язково звертатимуся!
Екатерина
Доктор очень компетентна, ответила на все вопросы которые я задала и меня интересовали, а именно анализы которые нужно сдать для планирования беременности. Рекомендую однозначно, очень приятный доктор в общении.
Таисия
Велика подяка лікарю за уважність, відповіді на всі запитання. Ставлення до пацієнта і кваліфікація лікаря заслуговують самої вищої оцінки. Залишилася задоволеною, всім раджу!
Таисия
Кажется, я нашла своего гинеколога. Такое аккуратное, обходительное отношение к пациенту меня очень приятно поразило! Я получила ответы на все мои "стопятсот" вопросов. И осмотр и общение с врачом - все прошло легко!
Вита
Ивасенко Леся Владимировна лечила мне заболевание шейки матки. Благодаря использованию современных методов лечения мое выздоровление не пришлось долго ждать. Огромное спасибо.
Врач от Бога!10 лет не могла забеременеть. Обошла множество врачей в Киеве и никто не мог сказать в чем причина. Благодаря высокому профессианализму Григория Андреевича, я теперь уже дважды мама!
Олександра
Григорій Андрійович- чудовий лікар і надзвичайно приємна людина!!! Він дійсно на своєму місці! Оглядає дуже уважно і акуратно. Ніколи ніякого дискомфорту. Вислухає і призначить дієве та ефективне лікування. Це лікар, до якого ходжу із задоволенням!!! Дякую за своєчасну допомогу!
Врач от Бога, наблюдаюсь у Григория Андреевича давно и ни одного раза не пожалела, что обратилась именно к нему. Он действительно специалист с большой буквы и очень хороший человек, который всегда поможет и поддержит, спасибо Вам большое!!!
Григорий Андреевич очень грамотный врач. Всегда назначает индивидуальное лечение. С ним легко и просто . Даже , когда сложно рассказать о своей проблеме. Всем рекомендую!
Алина
Очень хороший доктор, помог мне избавиться от довольно неприятного заболевания в самые короткие сроки, на приеме был очень тактичен и за это ему большое спасибо.
Наблюдалась у Базана всю беременность. Роды прошли замечательно.
Саша
Хороший врач, хорошие условия, прекрасное отношение к пациенткам.
Благодарна за помощь!
Ігор
Привозив свою дружину до Базана на консультацію. Їй дуже сподобалося уважне ставлення, отримала кваліфіковані відповіді та поради, що стали у нагоді.
Нина
В случае с Григорием Андреевичем не существует комплекса «мужчина-гинеколог». Очень тактичный и квалифицированный врач.
Антонина
Очень хороший человек и специалист. Рекомендую!
Ярослава
Спасибо за обследование и точную постановку диагноза. Сейчас прохожу лечение и уже ощущаю результаты!
Внимательный врач, к каждой женщине свой подход. Молодец.
Катерина
30 травня '16р.
Допоміг вилікувати аднексит. Щиро дякую!
+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1) м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр “Вемар” - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00