Завражнов Иван Сергеевич

Стоматолог, Хирург

Ігор
Дуже сподобалася і лікар і його асистент! Вислухав і врахував всі побажання, все пояснила. Після огляду пояснив проблему та запропонував шлях її вирішення. Лікування ефективне, зараз все добре. Дуже задоволений сервісом! Рекомендую!
Семен
Лікар чудовий! Кваліфікація у нього найвища! Боюся стоматологів, але тут все було добре. Виконанні маніпуляції були під адекватним знеболення. Взагалі нічого не відчув. Зараз почуваю себе значно ліпше. Дякую спеціалісту! Рекомендую!

• 2009 р. — Московський Державний Медико-стоматологічний Університет (МГМСУ) им.А. І.Євдокімова. Спеціальність: стоматологія.
  • 2010 р. — Інтернатура за фахом "Стоматологія загальної практики".
  • 2012 р. — Ординатура за фахом "Щелепно-лицьова хірургія"

• 2014 р. — Dentsply: Імплантація і протезування на имплантах XIVE, ГК Simko.
  • 2015 р. — Geistlich: Біоматеріали: найкоротший шлях до потрібного результату, ГК Simko.
  • 2016 р. — Семінар МОЗ "Сучаснi стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань".
  • 2017 р. — "Естетично-регенеративна стоматологія", Международний стоматологічний форум;
  • 2017 р. — "Діагностика, планування і підготовка до хірургічного лікування захворювань пародонту", учбовий центр PearlStom.
  • 2017 р. — "Хірургічні операції в лікуванні пародонту" учбовий центр PearlStom.
  • 2018 р. — "Практична iмплантологiя" Green implant sys.tec.
  • 2018 р. — "Предбачуванi та керованi реставрації бокової групи зубів" 3М Health care academy.
  • 2019 р. — Курси з надання першої невідкладної допомоги, Український НПЦ медицини катастроф.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист