Кабінет ЛОР-лікаря Хоролець О. В.

8.1

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Отримати консультацію кваліфікованого ЛОР-лікаря в Запоріжжі можна в приватному кабінеті My Lor. Тут веде прийом Хоролець Ольга Володимирівна - доктор з 7-річним досвідом роботи. Спеціаліст надає медичну допомогу як дорослим, так і дітям. В обов'язки ЛОР-лікаря входить вакуумне дренування носа, промивання лакун мигдалин, туалет носа, розтин абсцесів ЛОР-органів, продування слухової труби, введення ліків в місце хвороби, зупинка носових кровотеч.
  • Ціни на послуги

• Консультація отоларинголога повторно 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Иван
Обращался по поводу гайморита, подлечили, спасибо! Теперь не беспокоит.
Лена
Когда в меня заболело горло, и поднялась температура до 40 я решила обратиться к отоларингологу. И не зря, Дмитрий Владимирович диагностировал у меня гнойную ангину. Он назначил лечение. Через неделю меня стало на много легче, а вскоре я и вовсе выздоровела. Спасибо огромное.
Стас
Не так давно відчув нестерпний біль в горлі та раптово підвищилася температура тіла. Записався на прийом до лікаря. Після детального огляду мені поставили діагноз " паратонзилярний абсцес". Мені пояснили що це досить серйозне захворювання, яке потребує оперативного лікування. Я погодився, хоча чесно кажучи було лячно. Але все пройшло добре. Вже на наступний день я відчув полегшення. Щиро вдячний лікарю за турботу про мене! Рекомендую!
Іна
У моєї бабусі погіршився слух. Ми звернулися на консультацію до даної установи. Виявилося що неї сірчані пробки. Після процедкри вона стала набагато краще чути. Дякуємо лікарю. Дуже хороший спеціаліст!
Володмир
Що може бути гірше, ніж нестерпний біль у вусі?! Не так давно у мене виникла аналогічна проблема. Я одразу записався на прийом до лікаря. Так як неодноразово чув позитивні відгуки про цей приватний кабінет. Після огляду та призначеного лікування відчув себе набагато краще. А вже за декілька днів відмітив значне поліпшення. Рекомендую!

Лікарі клініки Кабінет ЛОР-лікаря Хоролець О. В.

Чернов Дмитрий Владимирович
Отоларинголог
Хоролец Ольга Владимировна
Отоларинголог
Обрати фах
  • Отоларинголог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.
Запорізька обласна клінічна лікарня – багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, який не лише крокує у ногу із часом, а ще – постійно знаходиться на порозі колосальних покращень. Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання, використання європейських та авторських методик лікування і діагностики не вперше доводять свою ефективність. Для кожного працює і контакт-центр, співробітники якого забезпечують оперативний запис до лікаря. Щодня адміністратори обробляють понад 300 звернень. Абсолютно всі пацієнти, незалежно від віку, статусу і складності проблеми, можуть оцінити оперативність надання медичної допомоги та європейську систему сервісу, починаючи від звичайної необхідності здати аналізи, закінчуючи стаціонарним лікуванням.
Пн — Пт: 09:00-18:00