Клініки в Запоріжжі (Хортицький район)

Консультація отоларинголога 400 грн
Знайдено 5 клінік

Иван
Обращался по поводу гайморита, подлечили, спасибо! Теперь не беспокоит.
Володмир
Що може бути гірше, ніж нестерпний біль у вусі?! Не так давно у мене виникла аналогічна проблема. Я одразу записався на прийом до лікаря. Так як неодноразово чув позитивні відгуки про цей приватний кабінет. Після огляду та призначеного лікування відчув себе набагато краще. А вже за декілька днів відмітив значне поліпшення. Рекомендую!
Іна
У моєї бабусі погіршився слух. Ми звернулися на консультацію до даної установи. Виявилося що неї сірчані пробки. Після процедкри вона стала набагато краще чути. Дякуємо лікарю. Дуже хороший спеціаліст!
Стас
Не так давно відчув нестерпний біль в горлі та раптово підвищилася температура тіла. Записався на прийом до лікаря. Після детального огляду мені поставили діагноз " паратонзилярний абсцес". Мені пояснили що це досить серйозне захворювання, яке потребує оперативного лікування. Я погодився, хоча чесно кажучи було лячно. Але все пройшло добре. Вже на наступний день я відчув полегшення. Щиро вдячний лікарю за турботу про мене! Рекомендую!
Запоріжжя вул. Героїв 93 бригади 4
р.Хортицкий
Отримати консультацію кваліфікованого ЛОР-лікаря в Запоріжжі можна в приватному кабінеті My Lor. Тут веде прийом Хоролець Ольга Володимирівна - доктор з 7-річним досвідом роботи. Спеціаліст надає медичну допомогу як дорослим, так і дітям. В обов'язки ЛОР-лікаря входить вакуумне дренування носа, промивання лакун мигдалин, туалет носа, розтин абсцесів ЛОР-органів, продування слухової труби, введення ліків в місце хвороби, зупинка носових кровотеч.
  • Консультація отоларинголога 400
  • Консультація отоларинголога повторно 300
Запоріжжя вул. Козака Бабури, 9
р.Хортицкий
Медичний центр "ДІА-Сервіс" на Жукова входить у велику мережу діагностичних центрів, існуючу більше 13 років.
Запоріжжя вул. Задніпровська, 48
р.Хортицкий
Приватна школа вдосконалення "Містерія" заснована в 1997 році. Це спеціалізована клініка, в якій ведеться безмедикаментозне лікування з використанням авторських унікальних технік і тренінгів.
4,5
Запоріжжя вул. Світла, 18
р.Хортицкий
Платформа тверезості у Запоріжжі - один з кращих медичних центрів, який спеціалізується на наданні амбулаторної та реабілітаційної допомоги пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями, ігроманію. Фахівці установи проводять регулярні лікарські консультації для родичів своїх пацієнтів. У своїй роботі вони застосовують новітні європейські методики позбавлення від залежностей.
3,7
Запоріжжя вул. Василя Сергієнко, 13