Виділення ДНК у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі генетики
ДНК - тест на визначення батьківства (1 дор. і 1дит.) 4400 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Олександр
Коли народився син, з білим волоссям, почав підозрювати жінку у зраді. Звернувся до центру діагностики та лікування "Румед-Т" на Шашкевича. За допомогою ДНК - тесту вияснив, що дитина дійсно моя. Дякую медичну центру, за надані послуги. Рекомендую.
Ангеліна
Сучасний центр діагностики та лікування "Румед-Т" на Шашкевича має гарну репутацію. Якщо необхідно швидко, та за малі кошти зробити будь-який аналіз, необхідно звернутися саме в цей заклад. Тут працюють лікарі вищої категорії. Колектив дружній, ввічливий. Без сумніву, рекомендую.
Віра
У моєї дитини, праве око почало червоніти, набрякати. Потрібно було негайно звернутися до лікаря. В "Румед-Т" на Шашкевича, лікар направив на УЗД ока. Мав підозру на сторонній предмет. Підозри оправдалися. Назначили лікування. Хочу відзначити високий професіоналізм працівників даної установи.
Дуже задоволена ! Швидко! Чітко та Якісно!!!
5,3
Тернопіль вул. Шашкевича, 3
Сучасний центр діагностики та лікування "Румед-Т" на Шашкевича надає повний обсяг лабораторних досліджень, УЗД та лікування багатьох хвороб. Серед лікарів, які приймають пацієнтів у центрі — гінеколог, ендокринолог, невролог, уролог, кардіолог, терапевт.
5,2
Тернопіль вул. Д. Вишневецького, 1
Сучасний лiкувально-діагностичний центр "Румед-Т" пропонує пацієнтам якісну діагностику та лабораторні дослідження. Широкий вибір засобів лабораторної діагностики з використанням високотехнологічного обладнання від відомих світових виробників гарантує отримання достовірного результату. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які постійно підвищують рівень знань.
4,6
Тернопіль вул. Р. Купчинського, 14 (поліклініка №2)
Медичний лікувально-діагностичний центр "Румед-Т" на Купчинського відноситься до мережі медичних закладів, займається якісної лабораторною та ультразвуковою діагностикой захворювань. У філії пацієнтів також приймають лікарі — терапевт, ендокринолог, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий кардіоревматолог.