Клініки вертебрології у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі вертебрологи
Консультация вертебролога 50 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Светлана И.
Из-за остеохондроза мне не раз приходилось обращаться к услугам массажистов. Вадим Владимирович просто волшебник. После его массажа чувствую себя на 20 лет моложе. Теперь всем своим знакомым его советую.
Ольга Миколаївна
У доньки була проблема з поставою, через це самооцінка її була дуже заниженою. Почали лікуватися в вашому центрі і вже бачимо позитивні результати. Скоро будемо здавати іспити в Карпенко Карого на театральний, думаю у нас все вийде! Дякую всім, хто нам допоміг!
Іван Білошапка
Після падіння з дерева у мене були великі проблеми з хребтом. Авторська методика лікування в вашому центрі змінила моє життя. Зараз я вже встаю самостійно з ліжка, пересуваюсь на ходунках і це сподіваюсь не все.
Люда
Доступні ціни вашої клініки повернули мені віру в життя!!! Без операції, яку мені казали обовязково робити в інших закладах, мені вдалося подолати свою проблему з спиною. Дякую за людяність та індивідуальний підбір лікування.
5,8
Тернопіль вул. Медова, 6
Вертебрально-оздоровчий "Центр Євмінова" у Тернополі спеціалізований на безмедикаментозному та безопераційному лікуванні хребта. Пацієнтів приймають лікар-реабілітолог та вертебролог.
  • Консультация вертебролога 50