Видалення поліпа в сигмовидноїкишці у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи
Знайдено 2 клініки

Світлана
Приємні і кваліфіковані лікарі.
08 мая '19 г.
Ольга
Хороші спеціалісти, турботливий та привітний персонал. Лікування проходить в приємні атмосфері, огляд та процедури не болючі. Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
Ірина
Відвідування туалету стало для мене проблемою. Іноді, не ходжу по великому цілу неділю. Народні методи лікування не допомагали. Була на консультації проктолога в медичній клініці "Проктологічна амбулаторія". Спеціаліст назначив лікування. Бачу позитивний результат.
18 июля '18 г.
Юліана
Клініка "Проктологічна амбулаторія" одна з найкращих. Ніколи не думала, що лікування гермою може бути наскільки просте та безболісне. Причина в добросовісному підході лікарів. Спеціалісти компетентні, працюють на результат.
21 июля '18 г.
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Видалення поліпа (поліпектомія) в сигмовидній кишці
Сб: 09:00-16:00
4,6
Тернопіль вул. Лучаківського, 12а/28
Медична клініка "Проктологічна амбулаторія" спеціалізована на діагностиці та лікуванні хвороб прямої кишки та органів, які до неї прилеглі. У штаті висококваліфіковані лікарі хірурги-проктологи, які мають багаторічний досвід, володіють сучасними методами лікування.
  • Видалення поліпа (поліпектомія) в сигмовидній кишці