Видалення поліпа в сигмовидноїкишці у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Світлана
Приємні і кваліфіковані лікарі.
Хороші спеціалісти, турботливий та привітний персонал. Лікування проходить в приємні атмосфері, огляд та процедури не болючі. Рекомендую!
Ірина
Відвідування туалету стало для мене проблемою. Іноді, не ходжу по великому цілу неділю. Народні методи лікування не допомагали. Була на консультації проктолога в медичній клініці "Проктологічна амбулаторія". Спеціаліст назначив лікування. Бачу позитивний результат.
Юліана
Клініка "Проктологічна амбулаторія" одна з найкращих. Ніколи не думала, що лікування гермою може бути наскільки просте та безболісне. Причина в добросовісному підході лікарів. Спеціалісти компетентні, працюють на результат.
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Видалення поліпа (поліпектомія) в сигмовидній кишці
4,6
Тернопіль вул. Лучаківського, 12а/28
Медична клініка "Проктологічна амбулаторія" спеціалізована на діагностиці та лікуванні хвороб прямої кишки та органів, які до неї прилеглі. У штаті висококваліфіковані лікарі хірурги-проктологи, які мають багаторічний досвід, володіють сучасними методами лікування.
  • Видалення поліпа (поліпектомія) в сигмовидній кишці