Приватні клініки у Тернополі (відкриті цілодобово)

Знайдено 2 клініки

Сб Нед Цілодобово
Роман
Мій батько, від самого народження погано бачить на ліве око. А з роками і на правому посадив зір. Ніколи не звертався до спеціалістів з цього питання. Умови пройти діагностику в "Центрі мікрохірургії ока". Завдяки комфортним умовам та якісним обладнанням, батько дав згоду на лікування.
Звернулася до "Центру мікрохірургії ока", за лазерним лікуванням катаракти. Дуже задоволена результатами, а пройдений курс лікування, залишив тільки позитивні враження. Вся техніка європейського рівня. Персонал знає свою справу, дуже уважний і тактовний.
Віталіна
Різко погіршився зір, почали з’являтися пелени перед очима. В "Центрі мікрохірургії ока", що розташований на базі Тернопільської Університетської лікарні робила УЗД очей. Назначили негайне хірургічне лікування. Хочу відзначити високий рівень професіоналізму та комфортні умови закладу.
Дмитрий
Я служил в горячих точках, кто бывал в таких местах знает, насколько тяжело спать ночами и возвращаться к привычной жизни. Я не смог справиться без помощи профессионалов. Спасибо грамотным психологам за оказанную помощь.
5,5
Тернопіль вул. Клінічна, 1
Розташований на базі Тернопільської Університетської лікарні "Центр мікрохірургії ока" пропонує якісну діагностику та лікування очних хвороб. У центрі працюють лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
  • Визначення гостроти зору та його корекція
  • Авторефрактокератометрія (визначення рефракції ока за допомогою компʼютера)
  • Периметрія (визначення поля зору)
  • Тонометрія (вимірювання внутрішньо очного тиску)
  • Біомікроскопія (огляд передніх відділів ока за допомогою щілинної лампи)
New Way
Тернопіль
Центр допомоги залежним New Way в Тернополі — це сучасний медичний центр, де проводитимуть лікування від алко та наркозалежності, ігроманії. Також тут отримують психосоціальну допомогу військову, які повернулися додому із зони конфлікту.