Кріодеструкція папілом у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Кріодеструкція папілом від 50
7,6
Рівне б-р Богдана Хмельницького, 3
Приватна практика лікаря дерматовенеролога Єгеря А.І. надає медичну допомогу у виявленні та лікуванні захворювань шкіри різної етимології. Провідний спеціаліст - лікар вищої категорії кваліфікації з багаторічним досвідом.
Константин, 07 серпня '16р.

Лечил высыпание на коже. Есть результат. Спасибо врачу.

Працює з 09:00-19:00
6,1
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками.
Олександра, 25 липня '17р.

Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.

• Кріодеструкція папілом від 50
Працює з 08:00-20:00