Лазерне видалення папілом у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Лазерне видалення папілом від 50
7,8
Рівне вул. Студентська, 14
Центр естетичної медицини "Мед енд Лайф" пропонує сучасні апаратні та ін’єкційні методи омолодження та оздоровлення шкіри.
Маша, 17 липня '17р.

Скористалася послугами центру. Залишилася дуже задоволена. Робила нову процедуру Гідропілінг. Шкіра зволожена, пори чисті. На слідуючий день була вражена ефектом. Дякую косметологу. Зауважу, що тут дотримуються всіх правил дезинфекції (звернула на це увагу).

• Лазерне видалення папілом від 50
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 10:00-16:00
7,4
Рівне пров. Хутірський, 5
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Олена, 11 січня '17р.

Нещодавно робила в цьому центрі ринопластику. Задоволена роботою лікаря та результатом. Затишні палати, комфортне перебування та європейська якість послуг. Іще мені дуже подобається, що клініка розташована за містом – це дає додаткову анонімність.

• Лазерне видалення папілом
7,3
Рівне вул. Мірющенка, 25а (Центральна міська лікарня), хірургічний корпус
Регіональний центр пластичної хірургії та косметології створений 25 років потому, спеціалізується в галузі краси та омолодження, проводить хірургічні операції та апаратне лікування шкіри.
Матильда, 11 січня '17р.

Більше двадцяти років користуюся послугами центру, тому ніхто не дає мені більше 45 років, хоча давно вже не так) За цей час робила тут багато різних косметологічних процедур і можу точно сказати, що ті, хто тут працюють, дійсно знають, що роблять. Тому користуюся сама і раджу подругам.

• Лазерне видалення папілом