Очна тонометрія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Тонометрія 150 - 220 грн
Пневмотонометрія 210 грн
Вимірювання очного тиску (тонометрія) 300 грн

Очна тонометрія — це вимірювання сили впливу внутрішньоочної рідини на склеру та рогівку. Підвищений тиск — причина захворювань, відчуття дискомфорту, головного болю, а в найгіршому випадку — втрати зору. Головне завдання процедури — підтвердження або спростування наявності недуг органів зору. На основі показників дослідження діагностується таке небезпечне захворювання як глаукома.

Підготовчі процедури

Перед фонометрією:

• проінформувати про наявність серйозних проблем із очима у родичів;
  • виключити надмірні фізичні навантаження, зокрема спорт;
  • не вживати впродовж 4 годин більше 0,5 літрів води;
  • відмовитись від алкогольних напоїв на 12 годин;
  • не споживати наркотичних речовин протягом доби;
  • за декілька хвилин до процедури розслабитись, послабити тісний одяг на шиї та зняти контактні лінзи.

Очна тонометрія

При пальцевій тонометрії офтальмолог кладе кінчики вказівних пальців на повіки. Пацієнт дивиться униз та не заплющує очі. Лікар легко натискає на очне яблуко. На основі відчуттів пацієнта щодо щільності очей, окуліст встановлює понижений, нормальний чи підвищений тиск. Якщо потрібні точні показники, використовуються тонометри Маклакова — маленькі циліндри вагою у 10 г із кінцями діаметром у 10 мм із молочного скла. Ділянки пристрою, що контактуватимуть із очима, змащують спеціальною фарбою. Лікар закапує у кон’юктивний мішок 0,5% розчин дикаїну, після чого пацієнт лягає. Окуліст на 1 секунду ставить тонометр вертикально на рогівку, у зоні контакту якої та пристрою утворюється світла пляма. Цю пляму відпечатують на змоченому у спирті папері — отримується тонограма. Чим більший внутріочний тиск, тим більший відбиток. Офтальмолог за допомогою спеціальної лінійки переводить діаметр відтиску в одиниці виміру внутріочного тиску — міліметри ртутного стовпчика.

Показання та протипоказання

Показання:

• вік більше 40 років;
  • біль в очах, головні болі;
  • підозра на глаукому;
  • профілактичний щорічний огляд;
  • порушення в роботі ендокринної, неврологічної або серцево-судинної систем.

Протипоказання:

• патологія сітківки;
  • алергічні реакції;
  • спричинені бактеріями та вірусами захворювання очей.

Наслідки

Результати очної тонометрії дозволяють:

• визначити очний тиск;
  • підтвердити або спростувати наявність глаукоми;
  • направити пацієнта на додаткові дослідження.
Знайдено 6 клінік

Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
Василь Прокопович
Найперше заходячи в клініку всюди ідеальна чистота. Гарне відношення до пацієнтів, починаючи з приймального віконця. Сучасна апаратура для обстеження хворих з проблемним зором. Молодий, дружні та професійний колектив. Кожен може підмінити один одного, щоб не було ніякої метушні. І так до операційної палати. Операція не тривала та не болюча. Після операції все гарно пояснюють як продовжувати лікування. А основне помірковані ціни. Дякую, зокрема Анатолію Ігоровичу та всьому його колективу! Раджу всім хворим з проблемним зором звертатись у Центр відновлення зору Анатолія Совви - не пошкодуєте!
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Львів вул. Петра Панча, 5
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
Medicover
5,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ».
  • Тонометрія очей (визначення ВОТ)
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Вимірювання очного тиску (тонометрія) 300