Підбір лінз у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Підбір окулярів, контактних лінз 100 грн

Підбір лінз — це вибір оптимальних за параметрами лінз для конкретного випадку на основі показників повного офтальмологічного обстеження. Правильний підбір забезпечує гостроту зору, комфорт, здоров’я та ефективність у роботі. Спеціаліст у сфері підбору лінз — контактолог.

Підготовчі процедури

Перед підбором лінз:

• очистити очі від бруду;
  • змити косметичні засоби із обличчя;
  • не застосовувати лосьйонів та мила, що містить крем;
  • не рекомендується використовувати лак для волосся та аерозолі.

Підбір лінз

Лікар оглядає зовнішню частину ока: рогівку, зіниці, склеру, стан повіки. Перевіряє слізні протоки, кришталик та склоподібне тіло, використовуючи щілинну лампу. Аналізує стан очного дна, із яким пов’язана більшість протипоказань до носіння лінз. Завершується діагностика отриманням показників гостроти зору, які дозволяють визначити схильність очей до короткозорості або далекозорості, астигматизму або пресбіопії.

Після повного обстеження лікар обирає тип лінз. Він повідомляє пацієнта про потужність лінз у діоптріях та радіус кривизни рогівки — найважливіші параметри при купівлі. Придбавши лінзи, можна знову відвідати лікаря. Контактолог покаже, як правильно їх одягнути, перевірить зір пацієнта та запитає щодо наявності відчуття дискомфорту. Розповість про правила носіння, догляд та періодичність зміни лінз.

Показання та протипоказання

Показання:

• зміна кольору очей;
  • маскування більм, райдужок, шрамів;
  • мінімізація відблисків;
  • хвороби, що спричиняють слабкість зору.

Протипоказання:

• запалення повік або рогівки;
  • алергія або розвиток бактерій після операції на очах;
  • туберкульоз;
  • підвивих кришталика;
  • підвищений очний тиск.

Наслідки

Результати правильного підбору лінз:

• комфорт під час щоденної діяльності;
  • корегування зору;
  • підкреслення виразності обличчя;
  • можливість носити сонцезахисні окуляри.
Знайдено 2 клініки

Христина
Супер
Проходила обстеження з дитиною 5 років. Сподобалось те, що лікар дуже легкий в спілкуванні. Крім того, що провів ретельне обстеження пацієнта, детально пояснив мені проблему
завжди можна отримати кваліфіковану допомогу, тут працюють справжні спеціалісти-знавці своєї справи. і лікують, і добре та якісно обстежують, а головне підбирають слухові апарати дуже добре. ми залишилися дуже задоволеними!!! рекомендую!!!
Олена
Так сталося, що уже в сорок років чоловік майже повністю втратив слух. Ми звернулися по допомогу до центру корекції бінаурального слуху. Там чоловікові провели комп’ютерну діагностику слуху і порадили пройти бінауральне слухопротезування. Слуховий апарат виготовляли тут за індивідуальними параметрами. Результатами дуже задоволені.
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ».
  • Підбір лінз для дітей та дорослих
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Підбір окулярів, контактних лінз 100