Хірургічне та лазерне лікування катаракти у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи

Катаракта — це часткове або повне помутніння кришталика ока. Оскільки око сприймає лише незначний відсоток променів, зображення розмите та нечітке. У разі відсутності лікування зона помутніння розширюється, а зір гіршає.

Причини катаракти:

• старіння організму;
  • спадковість;
  • тривале застосування деяких медичних препаратів;
  • порушення метаболізму;
  • пошкодження ока;
  • цукровий діабет;
  • ультрафіолетове випромінювання.

Симптоми:

• зниження зору;
  • слабкий зір у результаті впливу сонячного випромінювання;
  • проблеми із читанням;
  • незвична слабкість зору в сутінках;
  • часта зміна окулярів.

Як лікувати

Лікар робить розріз в оці діаметром у 1,8-2,2 мм, спеціальним зондом дрібнить кришталик на частинки, які миттєво усуває з ока. У збережену природну капсулу імплантує штучну гнучку, скручену у трубочку лінзу, яка самостійно розправляється та займає стабільне положення. Методика проведення операції не передбачає накладання швів. Анатомічна цілісність ока не порушується, що зменшує тривалість реабілітації.

Лазерне видалення катаракти — безболісний та нетравматичний спосіб усунення помутнілого кришталика шляхом перетворення його в емульсію внаслідок впливу потужного променя світла. Процес введення лінзи такий само, як і при хірургічному методі.

Як діагностувати

Основа діагностики — використання щілинної лампи. Додатково використовується ультразвукова діагностика сітківки, очного дна, зорового нерва, склоподібного тіла.

Наслідки

Якщо вчасно не звернутись до офтальмолога, катаракта спричиняє такі проблеми, як:

• запальні процеси;
  • розвиток глаукоми;
  • підвищення внутрішньоочного тиску;
  • сліпота;
  • розпливчасті зображення;
  • порушення кровопостачання ока;
  • крововиливи;
  • відшарування сітківки;
  • прогресування короткозорості;
  • набряки сітківки.

Після операції у 1,5% випадків розвивається вторинна катаракта.

Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у...
  • Хірургічне та лазерне лікування катаракти

Часи роботи: