Хірургічне та лазерне лікування катаракти у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ US Optics (Україна) 7900 грн

Катаракта — це часткове або повне помутніння кришталика ока. Оскільки око сприймає лише незначний відсоток променів, зображення розмите та нечітке. У разі відсутності лікування зона помутніння розширюється, а зір гіршає.

Причини катаракти:

• старіння організму;
  • спадковість;
  • тривале застосування деяких медичних препаратів;
  • порушення метаболізму;
  • пошкодження ока;
  • цукровий діабет;
  • ультрафіолетове випромінювання.

Симптоми:

• зниження зору;
  • слабкий зір у результаті впливу сонячного випромінювання;
  • проблеми із читанням;
  • незвична слабкість зору в сутінках;
  • часта зміна окулярів.

Як лікувати

Лікар робить розріз в оці діаметром у 1,8-2,2 мм, спеціальним зондом дрібнить кришталик на частинки, які миттєво усуває з ока. У збережену природну капсулу імплантує штучну гнучку, скручену у трубочку лінзу, яка самостійно розправляється та займає стабільне положення. Методика проведення операції не передбачає накладання швів. Анатомічна цілісність ока не порушується, що зменшує тривалість реабілітації.

Лазерне видалення катаракти — безболісний та нетравматичний спосіб усунення помутнілого кришталика шляхом перетворення його в емульсію внаслідок впливу потужного променя світла. Процес введення лінзи такий само, як і при хірургічному методі.

Як діагностувати

Основа діагностики — використання щілинної лампи. Додатково використовується ультразвукова діагностика сітківки, очного дна, зорового нерва, склоподібного тіла.

Наслідки

Якщо вчасно не звернутись до офтальмолога, катаракта спричиняє такі проблеми, як:

• запальні процеси;
  • розвиток глаукоми;
  • підвищення внутрішньоочного тиску;
  • сліпота;
  • розпливчасті зображення;
  • порушення кровопостачання ока;
  • крововиливи;
  • відшарування сітківки;
  • прогресування короткозорості;
  • набряки сітківки.

Після операції у 1,5% випадків розвивається вторинна катаракта.

8,0
Знайдено 2 клініки

Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
30 ноября '23 г.
Василь Прокопович
Найперше заходячи в клініку всюди ідеальна чистота. Гарне відношення до пацієнтів, починаючи з приймального віконця. Сучасна апаратура для обстеження хворих з проблемним зором. Молодий, дружні та професійний колектив. Кожен може підмінити один одного, щоб не було ніякої метушні. І так до операційної палати. Операція не тривала та не болюча. Після операції все гарно пояснюють як продовжувати лікування. А основне помірковані ціни. Дякую, зокрема Анатолію Ігоровичу та всьому його колективу! Раджу всім хворим з проблемним зором звертатись у Центр відновлення зору Анатолія Совви - не пошкодуєте!
30 ноября '-1 г.
Надєжда
Привітні і уважні працівники. Все сподобалось.
30 ноября '-1 г.
Денис
Місяць тому зробив лазерну. Страшно зовсім не було, лікарі досвідчені. Через пару днів зір почав покращуватися. Зараз уже добре бачу. Супер, всім раджу.
10 ноября '20 г.
Львів вул. Петра Панча, 5
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
7,1
Львів вул. Залізнична, 7 Б, 2-й поверх
р.Залізничний
Офтальмологічний центр Візіум — експерт у діагностуванні та лікуванні офтальмологічних захворювань різної складності Приймають лікарі: Музальова Світлана Миколаївна, Носко Марина Миколаївна, Романюк Олена Сергіївна