Очна тонометрія в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Тонометрія апаратом iCare IC 200 250 грн
Вимірювання очного тиску апаратом Icare 100 грн
Знайдено 12 клінік

Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Наталія Білінська
Хочу подякувати хірургу Горчуку Олегу Петровичу, анастезіологу Ковальчуку Олегу Віталійовичу, медперсоналу за професіоналізм, гарне ставлення до пацієнтів. Клініка сподобалась, привітні та чуйні люди працюють. Раджу всім!
любов
поганий відгук про клініку, тому що показала направлення, що треба провірити, а на рецепшині невніматільна і незаписала до толку, я інвалід і приїзжала на таксі, зараз мені знову треба таксі щоб дообслідуватись, а я втрачаю час на лікування через таких поацівників
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Пневмотонометрія (очний тиск) - після 40 років 80
7,2
Вінниця, вул. Соборна, 18
6,7
Вінниця вул. Соборна, 46
«Ваша Оптика» — центр контактної корекції зору, в якому надають кваліфіковані послуги лікаря-офтальмолога, професійно підбирають окуляри та контактні лінзи. Приймає лікар: Саєнко Єгор Володимирович
  • Вимірювання очного тиску апаратом Icare 100
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
5,4
Вінниця, вул. Замостянська, 20А/43
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг: