Очна тонометрія в Івано-Франківську

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Знайдено 2 клініки

Марія
Дякую п.А.Совві і його команді за професіоналізм в роботі з хворим. Також вдячність усьому медперсоналу за людяність, турботу .
Юлія
Нещодавно в клініці відновлення зору Анатолія Совви у Івано-Франківську спеціалісти провели мені операцію лазерної корекції зору. Результат був чудовий, операція пройшла успішно і бачу тепер прекрасно. Дуже дякую лікарям цієї клініки за професіоналізм, гарний сервіс і якість операції. Щиро рекомендую, операція безболісна та вартує грошей, щоб добре бачити!
Світлана
Довго вагалася і боялася робити лазерну корекцію.Все ж таки зробила. Все було швидко і професійно. Дякую Богу і лікарям , що повернули мені зір. Буду рекомендувати центр відновлення зору А. Совви усім знайомим.
Іра
Дуже вдячна клініці за вдало проведену операцію. Мала 15% зору, а тепер маю 100%. Вічливий і турботливий персонал. Кваліфіковані лікарні, справжні майстера своєї справи. Щиро вдячна що повернули мені зір.
9,4
Івано-Франківськ вул. Незалежності, 65
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.
Івано-Франківськ, м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2

Очна тонометрія в лікарнях в інших районах Івано-Франківська

Івано-Франківськ м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Коломиї надає повний спектр послуг для діагностики та лікування очей у пацієнтів різного віку. Це філія мережі медичних центрів, які займаються питаннями зору. Лікарі центру мають високу кваліфікаційну категорію.