Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Очна тонометрія в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Послуга Ціна
Безконтактна компьютерна тонометрія 40
4
10
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

8
Марина
Працюю секретарем, став погіршуватися зір. Потім пішла у декретну відпустку, лікар сказала що почалися проблеми з тиском через ускладнення з зором. Фаші фахівці дуже допомогли мені, назначили якісне і не шкідливе лікування. Класно що парковка у вас є, ще й безкоштовна!
29 марта '18 г.
10
Тамара
Недавно я была в центре зрения на обследовании зрения по глаукоме. Данная диагностика дала много полезной информации для дальнейшего лечения. Свою болезнь планирую лечить в этом центре.
09 марта '18 г.
8
Таня
Компьютерную томографию сетчатки мне делали в Центре зрения Соввы. Специалисты здесь работают достаточно опытные, качество медицинских услуг высокого уровня. В дальнейшем планирую наблюдаться в этом центре. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.
11 февраля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Чернівцях — одна з багатьох філій медичного закладу, який надає медичне лікування та діагностику захворювань очей у дорослих та дітей. Центр має акредитацію вищої категорії. Провідні фахівці центру — лікарі-офтальмологи, хірурги вищої кваліфікації. Центр використовує сучасне високотехнологічне обладнання, передові методики лікування.
  • Безконтактна компьютерна тонометрія 40
Працює з 09:00-18:00