Очна тонометрія в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Безконтактна компьютерна тонометрія 40
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Павлів Христина
Мені робилась операція, зір кращий набагато став,дякую лікарям за такий ефект!!!
Христина
В цій клініці мені проводили операцію,результатом задоволена!!! Персонал привітний та відповідальний!!! Велике спасибі)
Працюю секретарем, став погіршуватися зір. Потім пішла у декретну відпустку, лікар сказала що почалися проблеми з тиском через ускладнення з зором. Фаші фахівці дуже допомогли мені, назначили якісне і не шкідливе лікування. Класно що парковка у вас є, ще й безкоштовна!
Тамара
Недавно я была в центре зрения на обследовании зрения по глаукоме. Данная диагностика дала много полезной информации для дальнейшего лечения. Свою болезнь планирую лечить в этом центре.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,7
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Чернівцях — одна з багатьох філій медичного закладу, який надає медичне лікування та діагностику захворювань очей у дорослих та дітей. Центр має акредитацію вищої категорії. Провідні фахівці центру — лікарі-офтальмологи, хірурги вищої кваліфікації. Центр використовує сучасне високотехнологічне обладнання, передові методики лікування.
  • Безконтактна компьютерна тонометрія 40
Працює з 09:00-18:00