Витяг чужорідного тіла з ока у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Видалення стороннього тіла з рогівки, кон’юнктиви + консультація окуліста 600 грн

Витяг чужорідного тіла з ока — це усунення із ока предмета або живого організму, що спричиняє запалення, біль та інші неприємні відчуття. Пил, невеликі комахи, смітинки чи вії швидко виводяться із сльозою. Якщо очі не можуть відторгнути сторонній предмет самостійно, мозок отримує інформацію про наявність подразника через нервову систему. У разі потрапляння або травмування шматком скла, деревини чи металу потрібно звернутись по кваліфіковану допомогу, щоб не погіршити ситуацію внаслідок самодіяльності.

Підготовчі процедури

Пацієнту не потрібно проходити особливої підготовки.

Витяг чужорідного тіла з ока

У якості знеболюючого засобу використовуються спеціальні очні краплі, наприклад, 0,25% розчин дикаїну. Лікар змочує стерильний ватний тампон у дистильованій воді та усуває сторонній предмет.

Важко виявити при огляді незначний за розмірами фізичний подразник. Тому лікар наносить на пошкоджене око краплі, що містять барвник флюоресцеїн. Ділянка, що відрізняється за забарвленням, містить стороннє тіло, яке усувають.

У випадку глибокого пошкодження ока призначається хірургічне втручання.

Після процедури та у разі наявності незначного пошкодження рогівки лікар призначає спеціальну мазь, що містить антибіотики. Тривалість її використання — 2-3 доби.

Якщо рогівка травмована серйозно, крім вищезгаданої мазі, застосовуються краплі, що розширюють зіниці.

Пошкоджені очі дуже чутливі до ультрафіолету. Тому лікар накладає спеціальну пов’язку. Тривалість курсу лікування — 3-5 днів.

Показання та протипоказання

Про наявність стороннього предмету в оці свідчить:

• нестерпний біль;
  • відчуття дискомфорту;
  • печіння;
  • запальні процеси;
  • підвищене сльозовиділення;
  • набряк повіки;
  • різке зниження зору;
  • почервоніння;
  • боязнь світла;
  • труднощі при кліпанні.

Протипоказання — можливість усунення стороннього тіла внаслідок сльозотечі.

Наслідки

Результат процедури — подолання неприємних відчуттів та повернення до повноцінного життя.

Якщо вчасно не витягнути сторонні предмети із ока, розвивається зараження, набряк, грануляція. У найгіршому випадку можлива втрата зору.

8,0
Знайдено 7 клінік

Сб Нед Цілодобово
Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
30 ноября '23 г.
Василь Прокопович
Найперше заходячи в клініку всюди ідеальна чистота. Гарне відношення до пацієнтів, починаючи з приймального віконця. Сучасна апаратура для обстеження хворих з проблемним зором. Молодий, дружні та професійний колектив. Кожен може підмінити один одного, щоб не було ніякої метушні. І так до операційної палати. Операція не тривала та не болюча. Після операції все гарно пояснюють як продовжувати лікування. А основне помірковані ціни. Дякую, зокрема Анатолію Ігоровичу та всьому його колективу! Раджу всім хворим з проблемним зором звертатись у Центр відновлення зору Анатолія Совви - не пошкодуєте!
30 ноября '-1 г.
Денис
Місяць тому зробив лазерну. Страшно зовсім не було, лікарі досвідчені. Через пару днів зір почав покращуватися. Зараз уже добре бачу. Супер, всім раджу.
10 ноября '20 г.
Іра
Консультувалася в Іванни Володимирівни на минулому тижні. Гарний і кваліфікований спеціаліст, майстер своєї справи. Рекомендую.
06 января '20 г.
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка «Веселка» на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає можливість надати медичну допомогу на більш високому рівні. Обстеження пацієнтів та лікування хвороб проводиться з використанням сучасного обладнання, з урахуванням затверджених протоколів, світових тенденцій.
  • Видалення стороннього тіла з ока 1 500
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Львів вул. Петра Панча, 5
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
6,0
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Видалення стороннього тіла з ока 1 500
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
  • Видалення стороннього тіла з рогівки, кон’юнктиви + консультація окуліста 600
Сб: 08:00-20:00