Подбор линз в Киеве (метро Левобережная)

Возможно, вас интересуют врачи офтальмологи возле ст. метро Левобережная
Подбор рефракционных линз (Paragon CRT 100, MoonLens) 600 грн
Найдена 1 клиника
Олег Степовий
Все на найвищому рівні. Втім, як завжди. Буду рекомендувати своїм знайомим.
Тамара
Турчин А.І. справжній професіонал! Зверталася в клініку в Чернівцях з приводу глаукоми, то вже зараз бачу, що є результати. Також дуже рада, що це все обійшлося без хірургічного втручання.
Дарина Мунтян
Пишу відгук від імені мами, яка раніше обслуговувалася в державній поліклініці. Порівнювати обслуговування в «Візіум» і в звичайній поліклініці не можна. Це небо і земля. По-перше, обладнання ... Новітня техніка, яка дозволяє побачити реальний стан здоров'я очей. По-друге, уважне ставлення, що важливо для людей похилого віку. Мама в захваті, підібрали звичайні окуляри, зробили знижку для пенсіонерів на діагностику. Тепер буду приводити маму тільки в «Візіум».
Ірина909
Невилікувана вчасно інфекція ока стала причиною виникнення тяжких ускладнень. Ураження дісталося вже рогівки, почався набряк, око було червоне і нестерпно боліло. Я близько місяця намагалася вилікуватися каплями та мазями, проте ставало лише гірше. Коли звернулася в лікарню, почалися вже незворотні процеси (так сказали лікарі). В такому стані я прийшла в Візіум. Безмежно вдячна вашим лікарям за порятунок. Це було важко, проте ви впоралися. Сьогодні у мене повністю відновився зір і цим я завдячую лише вам!
Cеть клиник "Визиум"
Киев ул. Строителей, 43/12
м.Дарница5 9 м.Левобережная16 5
Офтальмологическая клиника «Визиум» специализируется на коррекции зрения и лечении различных заболеваний глаз. Пациентам предоставляются следующие медицинские услуги: лазерная коррекция зрения; диагностика заболеваний и отклонений; лечение катаракты; индивидуальный подбор контактных линз; ликвидация косоглазия; хирургия сетчатки.
Людмила,

Очень благодарна доктору Кузнецовой Татьяне Алексеевне за доброжелательность , качество обслуживания отличные рекомендации побольше бы таких докторов.здоровья и благодарных пациентов вам Татьяна Алексеевна!!!и ещё раз огромное спасибо!

• Подбор рефракционных линз (Paragon CRT 100, MoonLens) 600
  • Подбор склеральных линз 2 000
  • Подбор линз Soflex 600

Подбор линз в клиниках в других районах Киева

Киев ул. Большая Васильковская, 34
м.Площадь Украинских героев2 1 м.Дворец спорта9 6 м.Университет15 7
Киев Печерский спуск, 19 (Институт гомеопатии "Протос", 1 этаж, кабинет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская9 1 м.Арсенальная25 8 м.Дворец спорта23 11
  • Подбор линз для детей и взрослых 205