Підбір лінз в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Підбір кольорових контактних лінз 50 грн
Підбір контактних лінз 150 грн
Підбір лінз дитині 160 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Анатолій
Хочу висловити велику і щиру подяку МЦ «Омеда» за своєчасну і кваліфіковану допомогу. Я досить тривалий час хворів на гломерулонефрит, під час чергового обстеження виявилось, що мої нирки перестали працювати, це був трохи для мене шок, але я дуже вдячний завідуючій лабораторією Швець Вікторії, яка своєчасно наголосила, щоб я терміново звернувся до нефролога і це якоюсь мірою врятувало мені життя. Через те, що мої нирки погано працювали тривалий час в мене розвинулася анемія і я потребував переливання крові, тому за порадою дружини здав аналіз крові на групу і резус-фактор, і дякуючи Богові що я перевірив цей аналіз в МЦ «Омеда» , тому що я все життя жив і думав як мені говорили що маю lll групу, а виявилось що маю lV групу крові, і це знову мене врятувало від ускладнень. Далі я готувався до трансплантації нирки і вже без вагань всі обстеження проходив в МЦ «Омеда», до яких не було жодних зауважень у лікарні св. Пантелеймона у м.Львові, де я оперувався. Я дуже вдячний лаборантам Полянській Наталії, Колісник Олені, медичним сестрам, адміністраторам, лікарям УЗД і усім лікарям до кого я звертався у цій клініці за чуйне, уважне , ввічливе, кваліфіковане завжди привітне ставлення. Я і надалі потребую постійного ретельного обстеження, тому завжди його проходжу в МЦ «Омеда», і раджу своїм рідним та друзям цю клініку. Якщо Ви розгублені і не знаєте куди звернутись і що робити, коли Ви захворіли, чи хочете пройти профогляд звертайтесь в МЦ «Омеда», тут Вам завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.
Наталія Зарудіна
Добрий день! Хочу висловити щиру подяку висококваліфікованому спеціалісту хірургу Костаняну Ваніку Арменовичу за вчасну діагностику, оперування та лікування. Місяць тому я звернулася до Центру із сліпотою лівого ока - відшарування сітківки. Ванік Арменович провів успішну операцію на сітківці та замінив кришталика. Щиро дякую за професіоналізм, уважність, доброзичливість, за можливість знову бачити! Бажаю успіхів у вашій благородній діяльності! Дякую всьому персоналу Центру за турботу. Рекомендую своїм знайомим ваш Подільський центр зору!
Ярова Людмила
Добрий день! Місяць тому батькові видалили катаракту. Операція пройшла успішно. Хочу відзначити не лише високий професіоналізм, а й шанобливе ставлення всієї команди лікарів до людей похилого віку. А особлива подяка лікарю від Бога - Назарчук Галині Григорівні.
Оля Манченко
Доброго дня! Хочеться сказати величезне дякую найкращому лікарю Кривовязу Сергію Олександровичу за Ваші золоті руки, Ви справжній професіонал своєї справи, дякую за те що дали змогу бачити цей світ по новому. Бажаю Вам здоров'я, успіхів і вдячних пацієнтів!
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
  • Підбір лінз дитині 160
5,4
Вінниця вул. Зодчих, 7
Подільський центр зору спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикой, лікуванням та профілактикою різноманітних захворювань очей, порушень зору.
  • Підбір контактних лінз 150
  • Підбір лінз Paragon, навчання та супровід (1 око) 5 500
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини «ВінАльфаМед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • Підбір лінз для дітей та дорослих