Підбір лінз в Києві (метро Лівобережна)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Лівобережна
Підбір лінз «Клиника восстановления зрения Визиум на Дарнице» 600 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Олег Степовий
Все на найвищому рівні. Втім, як завжди. Буду рекомендувати своїм знайомим.
Тамара
Турчин А.І. справжній професіонал! Зверталася в клініку в Чернівцях з приводу глаукоми, то вже зараз бачу, що є результати. Також дуже рада, що це все обійшлося без хірургічного втручання.
Дарина Мунтян
Пишу відгук від імені мами, яка раніше обслуговувалася в державній поліклініці. Порівнювати обслуговування в «Візіум» і в звичайній поліклініці не можна. Це небо і земля. По-перше, обладнання ... Новітня техніка, яка дозволяє побачити реальний стан здоров'я очей. По-друге, уважне ставлення, що важливо для людей похилого віку. Мама в захваті, підібрали звичайні окуляри, зробили знижку для пенсіонерів на діагностику. Тепер буду приводити маму тільки в «Візіум».
Ірина909
Невилікувана вчасно інфекція ока стала причиною виникнення тяжких ускладнень. Ураження дісталося вже рогівки, почався набряк, око було червоне і нестерпно боліло. Я близько місяця намагалася вилікуватися каплями та мазями, проте ставало лише гірше. Коли звернулася в лікарню, почалися вже незворотні процеси (так сказали лікарі). В такому стані я прийшла в Візіум. Безмежно вдячна вашим лікарям за порятунок. Це було важко, проте ви впоралися. Сьогодні у мене повністю відновився зір і цим я завдячую лише вам!
Cеть клиник "Визиум"
Київ вул. Будівельників, 43/12
м.Дарница 5 9 м.Левобережная 16 5
Офтальмологічна клініка "Візіум" спеціалізується на корекції зору та лікуванні різних захворювань очей. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лазерна корекція зору; діагностика захворювань і відхилень; лікування катаракти; індивідуальний підбір контактних лінз; ліквідація косоокості; хірургія сітківки.

Підбір лінз в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Велика Васильківська, 34
м.Площадь Украинских героев 2 1 м.Дворец спорта 9 6 м.Университет 15 7
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет офтальмолога Адамчук Л.А" почав функціонувати в 2012 році. Тут надають терапію при офтальмологічних патологіях, що не вимагають хірургічного втручання.
Київ Печерський узвіз, 19 (Інститут гомеопатії "Протос", 1 поверх, кабінет "Офтальмолог, Гомеопат")
м.Кловская 9 1 м.Арсенальная 25 8 м.Дворец спорта 23 11
Приватний кабінет доктора Т. Оксентюк «ДокторОк» спеціалізується на ефективних методах лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, контактної корекції. При проведенні лікування застосовується і метод гомеопатії. Приймає лікар: Оксентюк Татьяна Григорьевна
  • Підбір лінз для дітей та дорослих 205
Київ вул. Отто Шмідта, 26 Б
м.Лукьяновская 20 7 м.Тараса Шевченко 27 10
Спеціалізована офтальмологічна клініка "Світ зору" працює з 2004 року, надає широкий вибір лікувально-діагностичних послуг. У клініці зібрані фахівці вищої, першої та другої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • Підбір МКЛ от 150
  • Навчання по використанню МЛК 200
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.