Фибротест в Киеве (метро Зверинецкая)

Фібротест/Актитест 3570 грн
Найдена 1 клиника
Мар'яна
Дуже задоволена тим, що мого сина-підлітка позбавили від акне. Яке набридло вже своїм довгим існуванням. Але після декількох походів до лікаря та призначених процедур акне щезло, ніби його і не було ніколи... Дуже вдячна дерматологу Олені Різніченко та клініці загалом!
Одного разу у моєї донечки дуже сильно заболіло вушко. Біль був нестерпний, Маринка була неспокійна та постійно плакала. Ми звернулася за допомогою до Ольги Володимирівни. Дуже хороший та чуйний лікар! Поставилася до дитини з усією уважністю та чуйністю. Обстежила, поставила діагноз "гострий середній отит" та призначила лікування. Вже на наступний день моїй донечці було краще. Дякуємо!
Анастасія
Мій син хворіє полінозом. Весняно-літній період обертається для нас справжнім жахом, хоч бери і не виходь з дитиною на вулицю. Постійно закладений ніс, сльозоточивість. Знайомі порекомендували лікаря який спеціалізується з цих питань. Уже 2 роки лікуємося у Ірини Мирославівни. Дуже задоволені нею як лікарем. Дані нею рекомедації значно полегшили стан мого маленького сина. Зараз ми можемо спокійно гуляти на вулиці у період активного цвітіння рослин. Дякуємо Вам!
Мила
Сыну стало плохо уже под вечер, ночью - еще хуже! (( Решили срочно везти в КиндерКлиник (мы наблюдаемся у их педиатра). Хорошо, что у них есть круглосуточное отделение на Демеевке. Когда мы приехали, нас сразу же принял дежурный врач, сдали анализы, оказалось, вирус... Ребенку сделали укол, поставили капельницу. К счастью, сыну вскоре стало легче. Остались в клинике до утра. Потом нам прописали лечение и отправили домой. Врач все время оставался с нами на связи, я в чате задавала ему вопросы, оперативно получала ответы. А на следующий день вечером нам позвонил доктор и поинтересовался самочувствием сына. Очень необычно и очень приятно. Душевная клиника, в которой доктора выкладываются на все 100!
KinderKlinik

• Фібротест/Актитест 3 570
  • Біохімія Фібротеста 790
Работает с
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00

Фибротест в клиниках в других районах Киева

Киев ул. Авиаконструктора Антонова, 2б (жилой комплекс "Шервуд")
м.Университет47 28 м.Вокзальная32 16
м.Левобережная16 5 м.Гидропарк43 7 м.Дарница25 7
  • Биохимия для ФиброТест 789
Сеть клиник Viva
6,7
Киев ул. Огуречная, 69 (заезд с ул. Ивана Выговского, 3)
р.Подольский
  • Розрахунок ФіброТеста (с1611) (1 робочий день) 3 120