Фібротест в Полтаві

7,6
Полтава вул. Шевченко, 44
Медичний центр "Латона" надає допомогу у лікуванні та діагностиці різноманітних захворювань за 16 напрямками методами класичної та народної медицини. Для консультації запрошуються найкращі фахівці, професори, провідні спеціалісти у своїй галузі.
Ксенія, 30 листопада '-1р.

Коли у бабусі почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, нам дуже допомогли фахівці клініки «Латона». Адже тут можна не тільки викликати лікаря на дім, але й скористатися послугами медичного уход та маніпуляцій вдома у пацієнта. Це значно полегшило життя і нам, і бабусі.

• Фібротест
Працює з 08:00-18:00

Фібротест в лікарнях в інших районах Полтави

7,6
Полтава вул. Шевченко, 44
Ксенія, 30 листопада '-1р.

• Фібротест
Працює з 08:00-18:00