Європа, реабілітаційний центр у Черкасах

Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Реабілітаційний центр "Європа" в Черкасах надає кваліфіковану допомогу у подоланні залежностей від хімічних речовин, алкоголю, гри. Працівники центру мають досвід у лікуванні залежностей. У центрі ведеться амбулаторне та стаціонарне лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії.

Послуги, які надає центр:

• детоксикація організму;
  • виїзд лікарів додому до пацієнта;
  • зняття абстинентного синдрому;
  • реабілітація;
  • кодування;
  • індивідуальна психотерапія;
  • соціальна адаптація;
  • лікування залежності від спайсів.

Центр розташований дуже зручно, є всі умови для комфортного конфіденційного лікування. Проводиться пост реабілітаційна допомога після лікування.

Центр "Європа" в Черкасах — це цілодобова допомога хворим, які мають залежності.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Європа, реабілітаційний центр у Черкасах, вартість послуг:

• Реабілітація 6 000
  • Підшивка нарко-налтрексон на 3 міс. 12 500
  • Підшивка нарко-налтрексон на 6 міс. 25 000
  • Індивідуальні консультації психолога, 1 міс. 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
«Сучасна Сімейна Стоматологія» в Черкасах – це кваліфіковані лікарі, інноваційні технології, повний спектр стоматологічних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для комфорту ми працюємо по суботах і неділях. Для наших пацієнтів існує програма лояльності, ми регулярно пропонуємо акції і знижки, щоб Ви змогли раціонально використовувати кошти на лікування і подбати про своє здоров’я.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
9,6
Медичний центр ДокторПРО в Черкасах — сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає широкий спектр послуг для дорослих. Кабінети нашої клініки оснащені сучасним діагностичним і терапевтичним обладнанням. Наші лікарі — це компетентні та доброзичливі фахівці.
8,9
Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00
Черкаси 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, пов. 1)
8,9
Медична лабораторія "Дніпролаб" в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.