Федоткин Вадим Борисович

Проктолог, хірург-проктолог
лікар першої категорії
Лікар проводить профілактичні та планові проктологічні огляди. Проводить видалення поліпів, косметичних дефектів заднього проходу. Успішно лікує анальні бахромки, геморой, анальні кондиломи, анальний свербіж, аноректальний больовий синдром. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Долгих Лариса
Велика подяка Вадиму Борисовичу! Професіонал, людяність, а також помічниці Елоні! ПРОСТО ВАМ ДЯКУЮ! Боялась дуже, але було не боляче, не знаю, що страшніше сам огляд, чи почути заключення лікаря?! Я розумію, що своє здоров'я треба контролювати вчасно! На рецепшені теж підтримують, як малу дитину вмовляють та переконують в тому, що - це не боляче! З ПОВАГОЮ ДО ВАШОГО КОЛЕКТИВУ!

• 2009 - закінчив Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціалізація «Лікувальна справа».
  • 2009 - інтернатура за спеціалізацією «Хірургія».

• 2014 - закінчив курси ендоскопічної діагностики.
  • 2015 - присвоєно другу кваліфікаційну категорію за спеціалізацією «Хірургія».
  • 2017 - стажування на базі «ОН Клінік Харків».
  • 2021 - навчався на базі «ОН Клінік Ужгород» методикою лазерної вапоризації геморою.
  • 2021 - отримав сертифікат лікаря-учасника циклу фахових науково-практичних семінарів «Новини колопроктології та хірургії: облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок: від хронічного до гострого стану», м. Київ.
  • 2021 - взяв участь у циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання хірургії та проктології» на базі медичного інституту СумДУ.
  • 2021 - отримав сертифікат лікаря-учасника фахової школи «Метастатичний колоректальний рак. Хіміо-/променева терапія колоректального раку. Інтенсивна терапія в онкопроктології», м. Київ.
  • 2021 - отримав сертифікат лікаря-учасника циклу фахових науково-практичних семінарів «Колоректальний рак, його ускладнення: хірургічне лікування КРР. Післяопераційні ускладнення» м. Київ.

Лікар-проктолог, хірург-проктолог надає послуги

• Проктологія: Аноскопія, відеоректороманоскопія, радіохвильове видаленная новоутворень, інфочервона коагуляція, латексне лігування гемороїдальних вузлів
  • Хірургія: Консультація хірурга, радіохвильова хірургія, накладення косметичних швів, хірургічна обробка ран, резекція врослого нігтя.

Лікар-проктолог, хірург-проктолог займається лікуванням захворювань

• Проктологія: Аноректальний больовий синдром, Анальні поліпи, Анальні кондиломи та папіломи, геморой, тріщина, біль, зуд, закреп, прояви крові на папері, відчуття стороннього тіла.
  • Хірургія: ліпома, атерома, фурункул, панарицій, абцес, карбункул, гідраденіт, лімфаденіт, гематоми