МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Вінниці цілодобово

МРТ гіпофізу з контрастом 5500 грн.
МРТ головного мозку 2000 грн.
МРТ головного мозку + ангіографія 3000 грн.
МРТ головного мозку + ангіографія + венографія 4000 грн.
МРТ головного мозку + ангіографія + з контрастом 5000 грн.

Сб Цілодобово
Алiна
Вже вдруге прошла МРТ i залишилась задоволена так як прийняли швидко i результат отримала майже одразу. То ж рекомендую медичний центр Евро Медсервiс як на мою думку найкращий у Вiнницi
Артем
Відгук суто негативний. Робив МРТ колінного сустава, були проблеми з ПХЗ і подальшої операції на ній. В описі знімків МРТ ПХЗ навіть не описана! Коли зайшов до лікаря що робить опис - він відповів що з нею все нормально.
Рая
Проходила в цьому центрі МРТ головного мозку. Вразило обладнання – дуже сучасне, тож, сподіваюся, доля випромінювання була мінімальна. Лікарі були приємні, а результат видали досить швидко: отримала чіткий знімок з детальним описом та запис на диску. Буду звертатися сюди іще!
Евгения
Проходила у Світлани МРТ. Мені її рекомендували знайомі. Прекрасно провела дослідження, чітко, грамотно. Найдрібніші деталі у висновку зазначила, все точно, допомогло для постановки діагнозу.

На жаль,

за напрямком "МРТ (магнітно-резонансна томографія)" лікарень та діагностичних центрів в Вінниці на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!