МРТ судин шиї в Вінниці

Сб Нед
Дмитро
Ставлення до клієнтів на 5/5 МРТ діагноз поставлено вірно
Тетяна
Мій відгук негативний. Кт знімки не витримують ніякої критики, описи також. Робила два рази , лікували по цих знімках , результату не було, бо причина була в іншому. Після того робила кт на Грибоєдова , знімки чудові, діагноз співпав з діагнозом лікарні і м . Киів. Було проведено оперативне втручання, що полегшило мій стан. Не рекомендую, апарат старий , як світ, за період свого лікування я це можу сказати з впевненістю. Марно втрачений час і гроші.
23 октября '17 г.
Алiна
Вже вдруге прошла МРТ i залишилась задоволена так як прийняли швидко i результат отримала майже одразу. То ж рекомендую медичний центр Евро Медсервiс як на мою думку найкращий у Вiнницi
Артем
Відгук суто негативний. Робив МРТ колінного сустава, були проблеми з ПХЗ і подальшої операції на ній. В описі знімків МРТ ПХЗ навіть не описана! Коли зайшов до лікаря що робить опис - він відповів що з нею все нормально.
Рая
Проходила в цьому центрі МРТ головного мозку. Вразило обладнання – дуже сучасне, тож, сподіваюся, доля випромінювання була мінімальна. Лікарі були приємні, а результат видали досить швидко: отримала чіткий знімок з детальним описом та запис на диску. Буду звертатися сюди іще!
Тамара
Я дуже вдячна Моканюку за уважне і професійне ставлення. Без дорогих обстежень поставив мені правильний діагноз і вилікував. Відмінний невролог, іншим буду рекомендувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,3
Вінниця вул. Хмельницьке Шосе, 108
Медичний центр "Євро Медсервіс" був відкритий у 2010 році, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної діагностики та спіральної комп’ютерної томографії.
  • МРТ судин шиї
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
6,9
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Центр МРТ-діагностики "Нейромед" почав роботу у 2013 році, спеціалізується у галузі магнітно-резонансної діагностики.
  • МРТ судин шиї 950
Працює з 07:00-22:00
3,7
Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 92
  • МРТ судин шиї 950
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-16:00