МРТ м'яких тканин в Вінниці

Знайдена 1 клініка

Дмитро
Ставлення до клієнтів на 5/5 МРТ діагноз поставлено вірно
Тетяна
Мій відгук негативний. Кт знімки не витримують ніякої критики, описи також. Робила два рази , лікували по цих знімках , результату не було, бо причина була в іншому. Після того робила кт на Грибоєдова , знімки чудові, діагноз співпав з діагнозом лікарні і м . Киів. Було проведено оперативне втручання, що полегшило мій стан. Не рекомендую, апарат старий , як світ, за період свого лікування я це можу сказати з впевненістю. Марно втрачений час і гроші.
Алiна
Вже вдруге прошла МРТ i залишилась задоволена так як прийняли швидко i результат отримала майже одразу. То ж рекомендую медичний центр Евро Медсервiс як на мою думку найкращий у Вiнницi
Артем
Відгук суто негативний. Робив МРТ колінного сустава, були проблеми з ПХЗ і подальшої операції на ній. В описі знімків МРТ ПХЗ навіть не описана! Коли зайшов до лікаря що робить опис - він відповів що з нею все нормально.
Рая
Проходила в цьому центрі МРТ головного мозку. Вразило обладнання – дуже сучасне, тож, сподіваюся, доля випромінювання була мінімальна. Лікарі були приємні, а результат видали досить швидко: отримала чіткий знімок з детальним описом та запис на диску. Буду звертатися сюди іще!
5,3
Вінниця ш. Хмельницьке, 108
Медичний центр "Євро Медсервіс" був відкритий у 2010 році, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної діагностики та спіральної комп’ютерної томографії.
  • МРТ м'яких тканин