УЗД нирок у Львові — Сихівський район

Послуга Ціна
УЗД ниркок, наднирників 150 грн.
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
Сергій, 04 травня '17р.

Класна клініка

• УЗД ниркок, наднирників 150
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
Виктория Анатольевна, 30 листопада '-1р.

Нужна была консультация и осмотр после перенесенного инфаркта, подруга посоветовала Эхокор. Честно, была приятно удивлена и обслуживанием, и опытом врача. Задавал разные вопросы, много уточнял и сверял с моими показателями, так что дальнейшее лечение очень помогло!

• УЗД ниркок, наднирників 150
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
Галина, 09 січня '17р.

Масажист Наталія,прізвище незнаю Молоденька дівчинка,масаж спини лікувальний робить дуже добре,кваліфікована та хороша як людина рекомендую!Клініка біомед дякую

• УЗД нирок 120
  • УЗД нирки, сечовий міхур 140
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• УЗД нирок 150
Працює з 09:00-17:00