УЗД нирок в Полтаві

Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Перепелиця Валерій
Без слів. Лікар на якого потрібно молитися.
Оля
Спеціаліст найвищого рівня.Спасибі йому велике
Татьяна Тимофеевна
Если Вы выбираете врача-стоматолога по отзывам пациентов - Вы его нашли. Это врач Мироновский Олександр Михайлович. Полечив зубы один раз у него искать другого врача не будете. Выполняетвск виды стоматологических услуг с душой на высоком уровне. Это врач-профессионал. Очень внимательный, порядочный интеллигентный. Кстати, стоимость выполненных работ не выше чем у других, но качество на порядок лучше. Хочется от души поздравить Олександра Михайловича с Новым Годом и Рождеством! Дай Бог ему здоровья С уважением Довгополая Татьяна Тимофеевна
Олена
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Ксения
Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.
Толик
Лечением грибка на ногтях занималась Скрипник Влада Анатольевна. Она быстро диагностировала заболевания, назначила противовирусную терапию. Прием качественных препаратов вместе с наружным лечением дали положительный результат. Претензий к доктору нет.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава м. Кременчук, вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
  • УЗД нирок 90
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
5,0
Полтава вул. Шевченко, 44
Медичний центр "Латона" надає допомогу у лікуванні та діагностиці різноманітних захворювань за 16 напрямками методами класичної та народної медицини. Для консультації запрошуються найкращі фахівці, професори, провідні спеціалісти у своїй галузі.
  • УЗД нирок
Працює з 08:00-18:00