Фролова Еліна Юріївна

Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар проводить фізикальний огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається діагностикою та лікуванням гастроентерологічних захворювань.

Игорь Венгер
Обратился к гастроэнтерологу Фроловой по поводу гастрита. Общее впечатление весьма позитивное, отношение к пациенту внимательное. Много вопросов по деталям самочувствия, образу жизни, питания и т.п. Рекомендациями доктора я обязательно воспользуюсь. Надеюсь, результат будет положительный.
Грущенко
Обращаюсь к гастроэнтерологу Фроловой уже много лет, знаю как квалифицированного специалиста, лечением довольна.
Резниченко
Довольна визитом к доктору Фроловой, надеюсь, что вылечат, по крайней мере, меня уверили, что помогут. Сложилось хорошее впечатление о враче, так же слышала хорошие отзывы об этом враче и от других людей.
черкашина
05 квітня '20р.
Второй год наблюдаюсь ,консультируюсь и лечусь у Элины Юрьевны,получила хороший результат от назначенного лечения,очень приятный и безотказный доктор,при всей занятости всегда примет и даст правильную консультацию.Благодарю за оказанную помощь.

• 1999 - закінчила Харківський державний медичний університет з відзнакою за фахом «Лікувальна справа».

• 2005 - Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація Вищою Атестаційною комісією при Академії медичних наук України, присвоєна 1-а атестаційна категорія за фахом «Гастроентерологія».
  • 2010 - Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація Вищою Атестаційною комісією при Академії медичних наук України, присвоєно найвища атестаційна категорія за фахом «Гастроентерологія».
  • 2015 - Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація комісією при Міністерстві охорони здоров’я України, підтверджена вища атестаційна категорія за фахом «Гастроентерологія».
  • 2016 - учасник Симпозіума New Treatment Targets in Gut and Liver Diseases (Люцерн, Швейцарія).
  • 2017 - учасник International Liver Congress™ (ILC).
  • 2017 - стажування в Університетській Клініці м. Левен (UZ Leuven) (Бельгія) по функціональним захворюванням ШКТ.
  • 2018 - проходила онлайн навчання на базі бізнес-академії для лікарів «Medscape».

Лікар-гастроентеролог надає послуги

• Фізикальний огляд
  • Первинна діагностика
  • Підбір схеми лікування

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• гастрит
  • коліт
  • дисбактеріоз кишечника
  • виразка шлунка та дванадцятипалої кишки
  • панкреатит
  • холецистит