Відгуки на Базисмед, медичний центр

Чернівці, вул. Рівненська, 5 А

або дзвоніть за телефонами:

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хочу подякувати лікарю УЗД Зінковському Ярославу за його професіоналізм ,за його чуйність і компетентність,лікар з великої букви.Я була неодноразово і рекомендую всім,не пожалкуєте.І сама клініка мені подобається,завжди чисто,привітний мед.персонал,вони заслуговують на найвищу оцінку.Рекомендую всім.
Чудова клініка для всієї сім'ї ! Задоволена сервісом та обслуговуванням ! Хочу висловити велику вдячність найкращим лікарям Проценко О.В та Статна Н . М . Дякуючи вашій професійній роботі ми чекаємо нашого довгоочікуваного малюка . Зайшовши в кабінет ви отримаєте не тільки професійну роботу ,а і щиру посмішку ,підтримку ,впевненість . Це лікарі ,які всім своїм добрим серцем хвилюються за кожного пацієнта . Щиро рекомендую !!!
Мельник Ганна Іллівна
Лікар дуже кваліфікований
Чеботар Олена
Звертаюсь до клініки не перший раз, останні рази з дитиною та раджу завжди знайомим. Дуже привітні дівчатка на реєстратурі, лікарі також дуже доступно стараються донести інформацію, щоб було зрозуміло пацієнту, що йому треба робити дальше і куда можливо звернутись. Бо зазвичай після довгих обстежень та консультацій лікарів пацієнт не завжди розумію подальші дії. Дуже задоволена і раджу всім.
Катя
Звертаємось з дитиною не перший раз. Дитина в захваті від вашої лікарні . Дуже приємно було цього разу почути , що у вас є дитячий гастроентеролога . Чекали цього дуже довго . Клініка приватна але лікар дав дієві рекомендації та ліки ( а не так , щоб просто витратити гроші ). Висновок моєї дитини - мама завжди веди мене сюди.
Мараховец Анастасія
29 травня '23р.
Чудова клініка для всієї сім'ї! Безмежно задоволена сервісом та обслуговуванням. Лікарі точно знають свою справу.
29 травня '23р.
Найкращий медичний центр, все на найвищому рівні! Дуже задоволена, всім рекомендую!
Тетяна
29 травня '23р.
Найкращий медичний центр! Лікарі Філімонов і Статна професіонали – щиро рекомендую.
Віталій
Ввічливий та компетентний персонал, усе вчасно по запису. Обслуговування на хорошому рівні, Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Катерина
Сьогодні була перший раз у вашому медичнрму центрі і мені все сподобалось! Дуже гарне відношення! Лікарі професійні і дуже чуйні! Дівчатка все розкажуть і підкажуть. Рекомендую всім звертатись саме в цей медичний центр!!!
Надія Михайлівна
Робила УЗД легень. Дуже приємний лікар та відношення усього персоналу.
Кравчук Анна
Дуже задоволена лікарями-спеціалістами, сервісом та дуже комфортними умовами. Клініка європейського рівня, пишаюсь, що можу обстежитись та пролікуватись на високому рівні, причому в своєму рідному місті.
Надежда
Рекомендую! Хороший центр всегда приветливый персонал! Знающие специалисты в своей области. Проходила УЗИ несколько раз, все подтвердилось Спасибо, что такой центр есть. Дальнейших вам успехов! Цены приемлемые!
Анастасія
Все швидко та якісно. Чудова поліклініка, з якісним обслуговуванням, та привітним персоналом. Рекомендую.
Олеся
Все дуже якісно та швидко! Дякую за професійність!
Образцова Галина
Чудова клініка. Ввічливий персонал, ніяких черг, усе вчасно по запису. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую лікарю Хомишину І. Т. За лікування варикозу, операція під місцевою анастезією, безболісна. Ніяких прихованих платежів, усе через касу. З собою нічого не потрібно брати, усе необхідне є. Я дуже задоволена і раджу всім цю клініку. Дякую))))
Хочу висловити велику вдячність лікарю УЗД Кваснюк Оксані Василівні. Нещодавно я пройшла у неї ультразвукове обстеження черевної порожнини і була надзвичайно приємно вражена уважністю, чуйністю та професійністю проведення процедури, а також привітним ставленням. Завдяки правильно поставленому діагнозу та поясненню подальших дій моє здоров'я залишилось поза небезпекою. Оксана Василівна Кваснюк чудовий та грамотний висококваліфікований фахівець, справжній знавець своєї справи, адже як відомо "Bene dignoscitur, bene curatur" - Правильно розпізнається, добре лікується. Від спілкування з лікарем у мене залишилось дуже приємне враження та позитивні емоції. Низький уклін Вам, шановна Оксано Василівно, Ваша праця безцінна!
Надія
Дякую лікарні.ком за оперативний запис до лікаря. А також висловлюю слова вдячності Базисмед за високий професіоналізм, привітне відношення та якісну медичну допомогудопомогу.
Надія
Сьогодні була на консультаціі у лікаря. Дуже комфортні умови, красивий кабінет, приємний персонал. Однозначно рекомендую клініку та лікаря. Залишилась дуже задоволена сервісом та компетентністю.
Надежда
Обращалась к врачу во время беременности. Осталась довольна приемом и консультацией, а также УЗИ. Хорошая клиника, буду всем рекомендовать.
Анастасія
Обслуговування дійсно на дуже високому рівні. Чистота, привітність, увага персоналу - все це заслуговує найвищої оцінки. УЗД проводили в затишному кабінеті з величезним екраном, де я спостерізала за своїм малюком. В подарунок видали фото і пакетик з різними тестовими кремами та підгузками. Таких підхід насправді не залишає байдужим нікого. Бажаю вам процвітання та побільше вдячних пацієнтів.
Петро
Хочу висловити велику вдячність Владиславу Володимировичу за якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Чудовий спеціаліст, який знає та любить свою справу.
Наталя Олександрівна
Зверталась до дерматолога в Базисмед. Хороший спеціаліст. Уважний персонал до всіх деталей.
Андрій
Прекрасна клініка та відмінний сервіс. Усім рекомендую. Нічого не нав'язують. Немає тиску та залякування. Хороший європейський підхід.
Віра
Дякую за комфорт, обслуговування приємно вразило. В медичний центр такого рівня не страшно іти)
Небеснюк Наталія Іванівна
Дуже вдячна персолалу медичного центру за їх злагоджену роботу ,,чуйність і відданість своїй професії а особливо лікарям до яких я зверталася Килим В.М.. і Бучмей М.М. ,я просто у захваті !
14.05.2017
Після того, як народила дитину, почала прибавляти у вазі. Але мене це зовсім не влаштовувало, вирішила звернутися за допомогою до цього спеціаліста. Вона вислухала мене, оглянула, розписала правильне харчування. Вже є перші результати.
ОЛЕКСАНДРА
Хочу щиро подякувати судинному хірургу Хомишину Івану Тарасовичу, за проведену мені 3 міс.тому операцію на лівій нозі методом радіочастотної абляції з приводу варикозної хвороби. Насамперед відзначу максимальний психологічний комфорт у всьому, ідеальну чистоту в клінці, турботу про пацієнта, індивідуальний підхід, чуйність, людяність, високий професіоналізм і бездоганнну якість наданих послуг. І хоча я хвилювалася, все пройшло швидко і безболісно. Однозначно рекомендуватиму Вас знайомим, хто потребує допомоги!!! Ще раз дуже дякую Вам!!!
Николь
Дуже чудовий спеціаліст. Уміє знайти спільну мову з дитиною. Декілька разів були у неї на прийомі, та завжди задоволені результатами. Одразу помітно. що лікар співчуває, та усіма силами намагається допомогти. Рекомендую!
Я прийшла до лікаря з невірним діагнозом. Але після обстеження та здачі аналізів поставила мені точний діагноз і призначила необхідні мені препарати. Я приймаю їх другий день, помітила значне поліпшення. Я залишилася дуже задоволена.
Это высший класс клиники.Комфортно начиная с порога клиники,внимательно.Особенно Врачу с большой буквы Хомишин Иван Тарасович огромное спасибо и его команде, побольше таких специалистов, я могу смело сказать ,что этот врач,человек Гордость Украины.
Имя
Грамотний спеціаліст. Дуже часто буваю у Надії Вікторівни на прийомі. Консультуюся у неї з приводу моєї дієти. Усім дуже задоволена. Лікар, справжній знавець своєї справи. ЇЇ рекомендації завжди дієві, та допомагають. Рекомендую!
Маринчина Ірина Миколаївна
Супер лікар! Уважний і компетентний лікар, ось запорука здоров'я жіночого організму! Ірина Миколаївна, справжній віртуоз у своїй справі. Приємна у спілкуванні, та кваліфікований лікар! Прийом якісний та ретельний. Дуже рекомендую!
Олександр
Дуже хороша клініка, порадували дуже професіонали лікарі)) А також особливо задоволений сервіс-менеджером,дуже ввічливі і дуже приємні♥️
Роксолана
Прийшла на прийом, лікар дуже приємна людина, вислухала всі мої скарги. Приділила достатньо часу для огляду, все пояснила, порадила в якому напрямку рухатися далі. Від прийому тільки позитивні емоції! Спасибі фахівцю за кваліфікацію!
Урсатій Людмила
Хочу подякувати Хомишину І.Т. за вдало та професійно проведену операцію. Також персоналу клініки спасибі за людяне відношення до відвідувачів. Буду рекомендувати усім своїм друзям та знайомим. Побільше б таких спеціалістів.
Kateryna
Кваліфікований спеціаліст! Відповідально ставиться до своєї роботи, та пацієнтів. Лікування призначає з урахуванням побажань пацієнта. Дуже подобається метод викладу інформації. все доступно, та зрозуміло. Зауважень ніяких немає.
11.04.2017
Відмінний лікар. Наталію Валеріївну знаю давно, дуже швидко поставила правильний діагноз. Уважно поставилася до мого прохання, врахувала всі мої побажання. Лікування ефективно діє. Усім повністю задоволена, прийду ще! Рекомендую!
Павел
Хороший лікар, дуже сподобалася. Уважна, дуже багато питань задавала, володіє свіжою інформацією у своїй сфері. Спеціаліст зацікавлена у вирішенні проблеми пацієнта. Була у багатьох лікарів, але Наталія Валеріївна - найкраща!
Маринчина Ірина Миколаївна
Мені все сподобалося, все добре. Мені все пояснила, надала необхідну інформацію про стан мого організму. Запропонувала додатково обстежитися на гормональний фон. Результати прийшли швидко, і лікар призначила лікування. Прийду ще!
Інна
Дуже рекомендую, все швидко, приємний персонал, чистота. Все сподобалось
Надія
Проходила УЗД. Все сподобалося. Обслуговування на високому рівні. Дуже гарні лікарі. Всім рекомендую!
Гарні умови ,і достойні лікарі
Світлана
Проходила УЗД, здавала аналізи я залишалась задоволена, все чітко мені розказали, чистота, чудова атмосфера і головне ніяких тобі довжелезних черг. Рекомендую.
Очень приятно удивлена сервисом. Все вежливые и стараются помочь. Доктор тоже очень большой проффесионал. Всем рекомендую Филимонова Владимира.
Інна
Була на консультації з чоловіком у даного лікаря щодо варикозу. Дуже якісно провів діагностику і призначив лікування. Однозначно рекомендую звертатись щодо такої проблеми,як варикоз до Хомишина Івана Тарасовича )
Валя
Робили операцію у цього доктора на дві ноги, видаляли вени лазером. Дуже добре все зробив, ноги вже не турбують, і відношення у всього персоналу було привітне. Тепер усім рекомендую не терпіти той варикоз, а іти сюда і лікувати.
все сподобалось
Володимир Сергійович
Провели мені тут операцію на варикоз. Лікар Андрій Миколайович Симотюк. Все дуже добре. Я довольний, а головне знову можу ходити без болів в ногах. Усім раджу не затягувати з лікуванням, бо сам терпів більше 10 років. Здоров'я усьому персоналу.
Василь
Хочу висловити подяку,за те,що чекали своєї черги,лише 30хвилин,чудове обслуговування,так тримати!!!
Катерина
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
Я задоволена... мені подобаєттся.
Маша
Возила на консультацию свекровь. Она конечно не очень хотела ехать к врачу, не доверяет медицине. Но после консультации стала более благосклонна к лечению. Врач выписал компрессионное белье, назначил УЗИ. Надеюсь, ее здоровье быстро восстановится.
Дуже страждаю на екзему, особливо влітку. Тому періодично звертаюсь до лікарів для профілактичних мір. Дуже вдячна лікарю за його турботу та увагу, допомагає мені одужувати.
Коваль Василь
Дуже гарне відношення і в чергах не треба стояти.
Надія
Дуже задоволена лікарем-гінекологом. Дійсно допомогла відновити здоров'я. До цього часу довго лікувала , як виявилось зовсім не те, а у Базисмед, Ірина Федорівна наполягла на детальній діагностиці, і виявили справжню причину захворювання. Величезне дякую за вашу віддану працю.
Юля
Спасибо этому сайту, что помог мне найти доктора. В Базисмед я приехала из Каменец-Подольского, делала у них операцию, все очень прекрасно прошло, уехала домой в тот же день. Еще 5 дней после операции врач постоянно дистанционно делал контроль моего выздоровления. Очень приятно, что присутствовала такая забота, это очень неожиданно, что не я звоню доктору с разными вопросами и уточнениями, а он звонит , с целью уточнить, как я себя чувствую, соблюдаю ли все рекомендации и т.д. Очень хороший врач и замечательный медицинский центр.
Валентина Володимирівна
Найкращий медичний центр в Чернівцях по діагностиці та організації внутрішньої роботи. Все чітко, без черг, записалась на свою годину, прийшла, зробила обстеження і не очікуєш по кілька годин, як в Діагностичному на Стасюка. Дуже задоволена роботою та кваліфікацією лікарів, зокрема, Статна Надія, у якої щороку проходимо узд щитовидки, та ендокринолог Іванна Михайлівна, що проводить консультації та назначає і контролює лікування.
Тарас
Були з дітьми на УЗД. Все на вищому рівні. Є дитячий куточок з іграшками, в кабінеті на окремому телевізорі ідуть мультфільми, що відволікає дитину, і дає можливість лікарю зробити якісно обстеження. Молодці, що враховуєте усі деталі. Так тримати.
Світлана
Дуже вдячна лікарю Хомишину і всій команді Базисмед. Робила операцію на вени. Все було швидко, без болю, і без будь якого дискомфорту. Дуже раджу цього лікаря.
Світлана Петрівна
Лікувала тут варикоз. Дуже задоволена результатом, лікар молодий, але має вже великий досвід, і зробив усе чудово. Дякую усьому персоналу.
Тетяна
17 квітня '18р.
Була на прийомі у дієтолога, дуже гарно лікар проконсультував, розписала індивідуальну дієту. Результатом надзвичайно задоволена.
17 квітня '18р.
Очень понравился педиатр Чорногуз Мария Ивановна. Добрая, внимательная, но самое главное, что лечит не симптомы, а причину, старается ее понять и назначить лечение исходя из причин.
+38 (037) 290-02-05 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00