Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Діагностика і лікування різноманітної гінекологічної патології, підготовка до вагітності та ведення вагітності, естетична гінекологія, ведення пацієнток під час клімактерію, з проблемами стресового нетримання сечі, консультація перед вакцинацією НРV вакциною «Церварікс». Співавтор 65 наукових статей і тез, 1 патенту на винахід, подяка за багаторічну співпрацю з Програмою USAID «Здоров'я жінок України», професійний і вагомий внесок в покращення послуг з питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я (2016).

Чернівці вул. Рівненська, 5 А

Маринчина Ірина Миколаївна
Супер лікар! Уважний і компетентний лікар, ось запорука здоров'я жіночого організму! Ірина Миколаївна, справжній віртуоз у своїй справі. Приємна у спілкуванні, та кваліфікований лікар! Прийом якісний та ретельний. Дуже рекомендую!
Маринчина Ірина Миколаївна
Мені все сподобалося, все добре. Мені все пояснила, надала необхідну інформацію про стан мого організму. Запропонувала додатково обстежитися на гормональний фон. Результати прийшли швидко, і лікар призначила лікування. Прийду ще!

• 2000, Буковинська державна медична академія

Курси

• 2013 - офісна гістероскопія (Київ),
  • 2016 -- патоморфологічна діагностика захворювань шийки матки (Київ),
  • 2017 - діагностика патології шийки матки та сучасна кольпоскопія (Київ),
  • 2017 - використання песаріїв в акушерсько-гінекологічній практиці (Чернівці),
  • 2017- дводенний курс з перинатальної УЗ-діагностики (Львів),
  • 2018 - патологія шийки матки. Розбір клінічних випадків. Часті запитання та відповіді на них (Київ),
  • 2019 - вагінальна beauty-концепція в практиці лікаря: від теорії до глибинної практики (Київ),
  • 2019 - естетична інтимна контурна пластика у жінок. Особливості ін'єкційної анатомії інтимних зон (Київ),
  • 2019 - Ін’єкційна & Лазерна гінекологія (Київ)
  • 2017 - Стажування з акушерства та гінекології по договору «Співпраця Україна – Литва – Естонія під егідою НАТО» в Східно-Талліннській центральній клінічній лікарні ,
  • 2018 - в KLINIKUM Osnabruck GMBH,
  • 2019 - ворк-шоп Братислава (Словаччина) з отриманням міжнародних сертифікатів.

Асоціації

• «Українська асоціація кольпоскопії та цервікальної патології» та «Асоціація лазерної медицини та косметології»