Климентович Ольга - психолог, психотерапевт

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет психолога Климентович Ольги Богданівни надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам (підліткам і дорослим) в складних ситуаціях.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

• консультація спеціаліста;
  • допомога у вирішенні внутрішньоособистісних конфліктів (невдоволення собою, особисті кризи, напруга, суперечливість);
  • налагодження міжособистісних стосунків (складності в спілкуванні з батьками, партнерами, дітьми, колегами);
  • лікування психосоматичних розладів;
  • боротьба з панічними атаками, страхом, підвищеною тривожністю;
  • групові та індивідуальні консультації, коучинг;
  • психотерапія пар та сімейна психотерапія.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми та високий рівень підготовки спеціаліста.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Інна К.
24 грудня '18г.
Перше знайомство з психотерапевтом Олею відбулося на її курсі макових карт, направленого на поліпшення відносин. Під час проходження курсу, переусвідомила свою цінність, відношення до себе, партнера і світу, а також отримала внутрішні підтримуючі мене в складних ситуаціях ресурси. Тому продовжила в форматі особистих сесій. Були моменти, коли мені здавалася, що світ руйнується і я не справляюся. І завдяки Олі, сама не помічала як, але знаходила виходи і ресурси до подальших дій. Почала нарешті відчувати опору під ногами, право на життя і свої емоції, думки і бажання. Буває, що не можу розібратися в собі і в тому, що відбувається, і Оля направляє і спрямовує мене на знаходження моїх власних внутрішніх глибинних причин (які іноді я сама помічати не хочу) , відповідей і в результаті рішень. Оля делікатно, легко, абсолютно не нав'язливо, допомагає мені знаходити себе, свої ресурси і відповідно рішення. Всі консультації відбуваються на високому професійному рівні в атмосфері довіри і конфіденційності.
Ольга Я.
20 грудня '18г.
Пройшло близько 16 консультацій. Я приємно здивована. Знайомство було випадковим. Подія в Facebook "Метафоричні асоціативні карти" Працювали протягом літа в групі. Шукала щось для особистісного розвитку, хоча розуміла, що мені потрібна саме довготривала робота з психологом. Тоді для мене робота з психологом здавалась надто дорогим задоволенням. Зараз вважаю, що надто дорого обходиться зволікання з такими базовим потребами. Якось здалось, що Оля була б хорошим психологом саме для мене. Обрала інтуїтивно, але не сліпо, було видно базу знань, практичний досвід, інтерес до справи, вміння слухати і супроводжувати. А головне, розуміла що з людиною такого темпераменту хочу працювати. Зрозуміла, що якийсь уявний психолог, якого не знати де шукати, стоїть переді мною. Зараз, коли вже надивилася відео і прочитала багато статей як терапія працює, вартість консультації вважаю оптимально комфортною. Не надто малою, щоб обезцінювати процес і не надто високою, щоб відмовлятися від чогось суттєвого. З тих самих відео можу сказати, що Оля відповідає всім критеріям хорошого психолога. Найбільше захоплює комбінація м'якості і твердості, вміння стояти збоку, не вплітати свою особистість в мою. Мене вперше не пробують змінити, а знайти, підкреслити і створити максимально комфортні умови для існування і розвитку. Так з особистих досягнень роботи над собою: відчувається перехід від неприйняття до бажання зрозуміти, міняються запити, бо є краще розуміння себе, своїх бажань і потреб, ресурсний сторін. Щось міняється в оточенні. Це трохи схоже на магію, бо без якихось радикальних дій відбуваються радикальні зміни в свідомості. Стосунки побудовані на високому рівні емпатії, толерантності, професійної етики. Думаю, я в руках професіонала! "Не щастить в житті, пощастить з психотерапевтом ;))))
Марта
11 грудня '18г.
Моя робота з Ольгою почалась з терапевтичної групи "Майстерня стосунків" - в дуже м'якій делікатній формі в довірливій щирій атмосфері нашої закритої групи ми під чуйним керівництвом Олі, за допомогою МАК доволі глибоко досліджували та опрацьовували наші сприйняття себе та інших, моделі та мотиви нашої поведінки. Ближче до завершення групи, я почала відвідувати індивідуальну терапію в Олі, а згодом у мене розпочалось навчання з арт-терапії, де я на собі випробовувала всі практики. Це зрезонувало і дало бомбезний результат і перехід мого життя на якісно вищий рівень в усіх сферах, а найголовніше у самосприйнятті. Виріс мій рівень внутрішньої свободи, незалежності, віри в себе, моя проактивність. Покращились стосунки в сім'ї. Якщо до терапії сварки і конфлікти з чоловіком були звичним явищем, то на даний час це швидше виключення з правил. При тому, що: 1. Я працювала тільки над собою і "не лікувала" чоловіка, змінювалась я - змінювався він, змінювались наші стосунки; 2. В основному я працювала над своєю цінністю, самооцінкою і рідко над самими стосунками. Моя думка, якщо Ви навіть займаєтесь саморозвитком і час від часу відвідуєте майстер-класи, то регулярна тривала терапія посилить цей ефект, дасть змогу глибше, тотальніше опрацювати актуальні теми. Якщо ж Ви нічим не займаєтесь і при цьому у Вас конфлікти з чоловіком, дітьми, батьками, Ви відчуваєте образу чи претензії до когось конкретно чи всього світу взагалі, Вас замучили страхи чи сумніви, не Ви керуєте своїми емоціями, а вони Вами, то терапія - це те "що лікар прописав" (smiley) Дайте собі нарешті шанс жити в радості, а не боротьбі. Безмежно вдячна Олі і продовжую влаштовувати своє життя, поки воно не буде влаштовувати мене.
Анна Ж.
09 грудня '18г.
Сеанси допомогли мені краще зрозуміти себе та розібратися з тими проблемами, які найбільше турбували. Крім того, навчили постійно аналізувати життєві ситуації і дивитися на них із іншої точки зору, аніж це було раніше. Є відчуття полегшення, і це для мене головне.
Анастасія Р.
20 листопада '18г.
Дуже рада, що знайшла Ольгу. Звертались в свій час з чоловіком через певні моменти в наших відносинах. Ольга є кваліфікованим спеціалістом і допомогла нам зрозуміти причини. Дуже сподобався підхід і метод за яким працює. Наразі більше ті питання нас не хвилювали. Однозначно мій відгук позитивний і з найкращими рекомендаціями.
05 листопада '18г.
Психолог допомогла розібратись з певними особистими проблемами в сім'ї після чого моє життя кардинально змінилося. Дуже вдячна і всім раджу не чекати, що проблеми вирішаться самостійно.
Сергій Р.
17 вересня '18г.
Задоволений результатом і тим, що звернувся.
Наталя С.
28 серпня '18г.
Взнала про психолога від знайомої. Мала проблеми зі сном, тепер вже засинаю без лікарств. Рекомендую.

Лікарі клініки Климентович Ольга - психолог, психотерапевт

• Психолог
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Львів г. Самбор, ул. Стебельского, 11
5,0