Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет психолога, психотерапевта Климентович Ольги

4.4
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний кабінет психолога Климентович Ольги Богданівни надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам (підліткам і дорослим) в складних ситуаціях.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

 • консультація спеціаліста;
 • допомога у вирішенні внутрішньоособистісних конфліктів (невдоволення собою, особисті кризи, напруга, суперечливість);
 • налагодження міжособистісних стосунків (складності в спілкуванні з батьками, партнерами, дітьми, колегами);
 • лікування психосоматичних розладів;
 • боротьба з панічними атаками, страхом, підвищеною тривожністю;
 • групові та індивідуальні консультації, коучинг;
 • психотерапія пар та сімейна психотерапія.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми та високий рівень підготовки спеціаліста.

Кабінет психолога, психотерапевта Климентович Ольги, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація психолога індивідуальна (очна і онлайн) 500
 • Групова терапія 250
 • Консультація пари 900
 • коучинг 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Людмила К.
09 лютого '20р.
Я звернулася до Ольги у важкий період життя, коли усвідомила, що сама не можу розібратися зі своїми відчуттями та переживаннями. Так, як це мій перший досвід роботи з психологом, спочатку було важко довіритися та ділитися особистими речами. Та вже після перших сеансів, я відчувала повну довіру до Ольги та захищеність. Мені було важливо, що мене не оцінюють, не маніпулюють, а просто слухають. Ольга створила дуже комфортну атмосферу та темп роботи. Я завжди з нетерпінням чекала наступного сеансу. Наша співпраця дала мені дуже багато: я змогла краще зрозуміти себе, свої бажання та потреби, я навчилася будувати особисті границі й поважати границі інших людей, навчилася брати відповідальність за себе та своє життя. Ольга — чудовий спеціаліст, який вміє слухати й супроводжувати, її запитання завжди допомагали оцінити проблему і знайти відповідь, яку часто не усвідомлюєш, коли намагаєшся розібратися сам. Я дуже вдячна за ту роботу, яку ми провели й за результат, який отримали. Зараз я відчуваю себе зовсім іншою людиною: дорослою, відповідальною та щасливою. В мене з’явилися сили, щоб працювати, реалізовувати себе та просто насолоджуватися життям.
10
Оля Г.
24 січня '20р.
Олю знайшла в інтернеті, і вже не пам‘ятаю якими критеріями вибору керувалася. Зараз дуже задоволена результатом. Проблема, з котрою я зверталася, вирішилася. І попри неї, багато факторів, такі як нервовість, розчарування зникли. Я нарешті навчилася чути себе і приймати рішення самостійно. Тепер я люблю себе і отримую від цього задоволення. В захваті від Оліного підходу, адже вона ніколи не навязувала мені свою думку, а навпаки зноходила потрібні питання, від яких я сама пояснювала те, чого не розуміла. Також Дуже сподобалося, що мої переживаня Оля пояснювала з точки зору психології. Після таких рояснень незрозуміле просто саме по собі розсіювалось. Рада, що звернулася саме до неї. Чудова людина і дуже хороший психолог)
10
Орися Б.
05 вересня '19р.
Я звернулася до Ольги в момент, коли мені здавалося, що надії на будь-яке покращення просто не існує. Я знаходилася в настільки складному психоемоційному стані, що все, на що я була здатна - це безкінечно плакати та жаліти себе. Постійні приступи паніки, проблеми зі сном, проблеми в стосунках, проблеми самоідентифікації - все це лишало мене настільки безсилою, що мені в буквальному сенсі цього слова доводилося змушувати себе ходити на консультації перший час. Але з кожною консультацією, несподівано для себе, я розуміла, що почуваюся краще. Це був тривалий, нестабільний процес, але він давав результати, і Ольга була на цьому шляху зі мною. Ми змінювали формати та режим роботи, переключалися між темами, але рівносильно працювали над моїми переживаннями - з обох сторін. Бувало, що певні речі мені важко було озвучити для себе самої, але я не боялася озвучити їх для Ольги. Інколи я могла сама плутатися в своїх поясненнях, але Ольга завжди чітко пам’ятала усі деталі та нюанси тих чи інших ситуацій. На консультаціях у Ольги я почувалася настільки комфортно, що відкриватися, ділитися, пояснювати - все це відбувалося само собою, не потребувало зусиль. І це було безцінно. Чим далі, тим спокійніше я почувалася, адже розуміла, що можу поділитися з Ольгою своїми найглибшими та найстрашнішими переживаннями і, головне, не соромитись їх, бо Ольга завжди сприймала усе максимально відсторонено та безоціночно, тим не менше, щиро переймаючись моїми переживаннями. Ольга - це висококваліфікований спеціаліст, але ще і людина з великим серцем. Минуло близько півроку від нашого знайомства, а я, чесно, і подумати не могла, що через півроку я почуватимуся так, як почуваюся зараз. Звісно, я впевнена, попереду буде багато різного, але одне із найцінніших усвідомлень спільної роботи з Ольгою - усвідомлення того, що з усім можна впоратися, і не завжди потрібно робити це наодинці, і не завжди має бути соромно просити про допомогу. Дякую!
10
Надія М.
30 серпня '19р.
Довго зважувалася на візит до психолога… Все думала, що самостійно все з’ясую і знайду вихід, багато читала та розмірковувала, але не вдалося))) Я радію, що все ж вирішила та звернулася до Олі. Після декількох візитів я відчула полегшення. Дізналась багато цікавого про себе і побачила вихід зі своєї життєвої ситуації. Особливо хочу відмітити метод психотерапії, яким користується Оля-Метафоричні асоціативні карти, я приголомшена результатом. Всім в кого труднощів житті раджу не зволікати, а звернутися до психолога. Дякую Олі за підтримку і допомогу.
10
Роман Р
05 серпня '19р.
Пропрацювання особистих нюансів і моментів з фахівцем своєї справи допомагає краще зрозуміти внутрішні мотиви, природу вчинків та емоцій, а також з нової точки зору поглянути на важливі аспекти нашого життя. Не обов'язково відчувати у собі «щось не те» для того, щоб звернутись до психолога, це може бути важливим допоміжним кроком у вирішенні конкретних проблем або ж прямою потребою в рефлексії й підтримці на певний час. Якою б не була Ваша мотивація – раджу звернутися до Ольги як професіонала та разом попрацювати над Вашим конкретним запитом.
10
Інна К.
24 грудня '18р.
Перше знайомство з психотерапевтом Олею відбулося на її курсі макових карт, направленого на поліпшення відносин. Під час проходження курсу, переусвідомила свою цінність, відношення до себе, партнера і світу, а також отримала внутрішні підтримуючі мене в складних ситуаціях ресурси. Тому продовжила в форматі особистих сесій. Були моменти, коли мені здавалася, що світ руйнується і я не справляюся. І завдяки Олі, сама не помічала як, але знаходила виходи і ресурси до подальших дій. Почала нарешті відчувати опору під ногами, право на життя і свої емоції, думки і бажання. Буває, що не можу розібратися в собі і в тому, що відбувається, і Оля направляє і спрямовує мене на знаходження моїх власних внутрішніх глибинних причин (які іноді я сама помічати не хочу) , відповідей і в результаті рішень. Оля делікатно, легко, абсолютно не нав'язливо, допомагає мені знаходити себе, свої ресурси і відповідно рішення. Всі консультації відбуваються на високому професійному рівні в атмосфері довіри і конфіденційності.
10
Ольга Я.
20 грудня '18р.
Пройшло близько 16 консультацій. Я приємно здивована. Знайомство було випадковим. Подія в Facebook "Метафоричні асоціативні карти" Працювали протягом літа в групі. Шукала щось для особистісного розвитку, хоча розуміла, що мені потрібна саме довготривала робота з психологом. Тоді для мене робота з психологом здавалась надто дорогим задоволенням. Зараз вважаю, що надто дорого обходиться зволікання з такими базовим потребами. Якось здалось, що Оля була б хорошим психологом саме для мене. Обрала інтуїтивно, але не сліпо, було видно базу знань, практичний досвід, інтерес до справи, вміння слухати і супроводжувати. А головне, розуміла що з людиною такого темпераменту хочу працювати. Зрозуміла, що якийсь уявний психолог, якого не знати де шукати, стоїть переді мною. Зараз, коли вже надивилася відео і прочитала багато статей як терапія працює, вартість консультації вважаю оптимально комфортною. Не надто малою, щоб обезцінювати процес і не надто високою, щоб відмовлятися від чогось суттєвого. З тих самих відео можу сказати, що Оля відповідає всім критеріям хорошого психолога. Найбільше захоплює комбінація м'якості і твердості, вміння стояти збоку, не вплітати свою особистість в мою. Мене вперше не пробують змінити, а знайти, підкреслити і створити максимально комфортні умови для існування і розвитку. Так з особистих досягнень роботи над собою: відчувається перехід від неприйняття до бажання зрозуміти, міняються запити, бо є краще розуміння себе, своїх бажань і потреб, ресурсний сторін. Щось міняється в оточенні. Це трохи схоже на магію, бо без якихось радикальних дій відбуваються радикальні зміни в свідомості. Стосунки побудовані на високому рівні емпатії, толерантності, професійної етики. Думаю, я в руках професіонала! "Не щастить в житті, пощастить з психотерапевтом ;))))
10
Марта
11 грудня '18р.
Моя робота з Ольгою почалась з терапевтичної групи "Майстерня стосунків" - в дуже м'якій делікатній формі в довірливій щирій атмосфері нашої закритої групи ми під чуйним керівництвом Олі, за допомогою МАК доволі глибоко досліджували та опрацьовували наші сприйняття себе та інших, моделі та мотиви нашої поведінки. Ближче до завершення групи, я почала відвідувати індивідуальну терапію в Олі, а згодом у мене розпочалось навчання з арт-терапії, де я на собі випробовувала всі практики. Це зрезонувало і дало бомбезний результат і перехід мого життя на якісно вищий рівень в усіх сферах, а найголовніше у самосприйнятті. Виріс мій рівень внутрішньої свободи, незалежності, віри в себе, моя проактивність. Покращились стосунки в сім'ї. Якщо до терапії сварки і конфлікти з чоловіком були звичним явищем, то на даний час це швидше виключення з правил. При тому, що: 1. Я працювала тільки над собою і "не лікувала" чоловіка, змінювалась я - змінювався він, змінювались наші стосунки; 2. В основному я працювала над своєю цінністю, самооцінкою і рідко над самими стосунками. Моя думка, якщо Ви навіть займаєтесь саморозвитком і час від часу відвідуєте майстер-класи, то регулярна тривала терапія посилить цей ефект, дасть змогу глибше, тотальніше опрацювати актуальні теми. Якщо ж Ви нічим не займаєтесь і при цьому у Вас конфлікти з чоловіком, дітьми, батьками, Ви відчуваєте образу чи претензії до когось конкретно чи всього світу взагалі, Вас замучили страхи чи сумніви, не Ви керуєте своїми емоціями, а вони Вами, то терапія - це те "що лікар прописав" (smiley) Дайте собі нарешті шанс жити в радості, а не боротьбі. Безмежно вдячна Олі і продовжую влаштовувати своє життя, поки воно не буде влаштовувати мене.
10
Анна Ж.
09 грудня '18р.
Сеанси допомогли мені краще зрозуміти себе та розібратися з тими проблемами, які найбільше турбували. Крім того, навчили постійно аналізувати життєві ситуації і дивитися на них із іншої точки зору, аніж це було раніше. Є відчуття полегшення, і це для мене головне.
10
Анастасія Р.
20 листопада '18р.
Дуже рада, що знайшла Ольгу. Звертались в свій час з чоловіком через певні моменти в наших відносинах. Ольга є кваліфікованим спеціалістом і допомогла нам зрозуміти причини. Дуже сподобався підхід і метод за яким працює. Наразі більше ті питання нас не хвилювали. Однозначно мій відгук позитивний і з найкращими рекомендаціями.
10
Ольга
05 листопада '18р.
Психолог допомогла розібратись з певними особистими проблемами в сім'ї після чого моє життя кардинально змінилося. Дуже вдячна і всім раджу не чекати, що проблеми вирішаться самостійно.
10
Сергій Р.
17 вересня '18р.
Задоволений результатом і тим, що звернувся.
10
Наталя С.
28 серпня '18р.
Взнала про психолога від знайомої. Мала проблеми зі сном, тепер вже засинаю без лікарств. Рекомендую.
10
Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 10:00-17:00
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,0
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00