Хайдар Самер

Ортодонт
Лікар-ортодонт, займається усіма видами виправлення прикусу і різних дефектів зубощелепного апарату. Використовує новітні технології у сфері ортодонтії. Встановлює капи, пластинки, брекети та іншу апаратуру.

Тетяна
10 травня '18р.
Минулого року лікувала у Самера зуб,все пройшло дуже добре,тому цього року піду знову,щоб вдосконалити свою посмішку.
Лікар від Бога! Дуже уважний, старанний, майстер своєї справи, до речі дуже оптимальні ціни, а якість роботи на найвищому рівні!!!
Андрій
Хайдар – справжній професіонал, та майстер своєї справи. Мені його рекомендували, а результати його роботи мені сподобались.
Борис
Очень хорошо проводит лечение. Мне понравилась внимательность врача и его отношение к пациенту.

• Тернопільський державний національний університе імені І.Горбачевського (2010 р.)
  • Клінічна ординатура на базі Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького (2014 р.)