Комп'ютерна периметрія очей в Києві (Святошинський район) (відкриті по нед. клініки)

3,0
Знайдена 1 клініка

Ірина
Якісні послуги
Роксолана
Жахливий сервіс коло центру Записалась на процедуру катеризацію слухової труби. Уточнила ціну та чи роблять лікарі саме цю процедуру. Приїхавши в клініку мене повідомили, що обладнання в них немає та цю процедуру мені зробити не зможуть. Питання навіщо виставляти її в переліку послуг, обманювати пацієнтів, які їхали через все місто, щоб почути відому. Не раджу однозначно дану клініку.
Быстро, качественно и профессионально.
Анастасия
Понравились грамотность доктора, точные ответы на вопросы. Очень довольна консультацией.
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.

Комп'ютерна периметрія очей в лікарнях в інших районах Києва

6,7
Київ вул. Деміївська 13
м.Демеевская 11 9 м.Голосеевская 13 5
VERUM expert, дитячий напрямок— це спеціалізований медичний центр, який надає послуги експертного класу, як дітям, починаючи від періоду новонародженості, так і їх батькам та іншим членам сім'ї. У клініці працюють фахівці з великим досвідом роботи, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, стажування в зарубіжних країнах.
  • Комп'ютерна периметрія 450
Акції
Київ вул. Івана Миколайчука, 13 А
м.Левобережная м.Дарница м.Дарница
ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент. Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.
  • Компʼютерна периметрія 500
5,7
Київ вул. Митрополита Василя Липковського 16 В
м.Вокзальная 15
  • Комп'ютерна периметрія обох очей 400
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальная 43 15
Клініка сучасної офтальмології "Візіобуд" спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань органів зору. Послуги надаються як дорослим пацієнтам, так і дітям.
  • Комп'ютерна периметрія 800