Комп'ютерна периметрія очей в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Осокорки
Периметрія на автоматичному аналізаторі поля зору 600 грн
Компʼютерна периметрія 500 грн
Статична периметрія (вимірювання поля зору на дуговому периметрі) (додаткове дослідження до комплексної діагностики зору) 100 грн
Знайдено 4 клініки

Бондарчук Тетяна Вікторівна
Уже сподобалось
Филатова Наталья Павловна.
В клинику попала по назначению врача. Была очень тронута заботой и вниманием. Врач принимал как очень хорошую знакомую . Я из далекой глубинки и была удивлена, сразу успокоилась и доверилась хирургу. Он рассказал что и как с моим глазом. Что собирается сделать и как потом надо будет действовать после операции. Отключали свет, но в клинике к этому были готовы. Операция прошла на высоком уровне. Спасибо Вам за спасенное зрение! Не секрет, что к пожилым людям не везде в клиниках хороший прием. Здесь же было много людей в возрасте. Все получили внимательный уход и лечение. Очень благодарна!
Нюта
Клініка супер! Буду проходити тут лікування!
Володимир
Щира подяка Дмитру Геннадійовичу, за повернення мені зору після проведенноі операції , заміни кришталика, зір повернувся, бажаю міцного здоров*я ,успіхів в нелегкій , але дуже потрібній праці на благо людей, хай щастить, з великою повагою і безмежною вдячністью Володимир
Акції
Київ вул.Анни Ахмтової 46
м.Осокорки 17 5 м.Позняки 29 9
ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент. Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.
  • Компʼютерна периметрія 500
8,2
Київ наб. Дніпровська, 23 , Позняки
м.Осокорки 21 4 м.Позняки 30 6
Медичний офтальмологічний центр "Зір 100%" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока, офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях. Центр відкрився з 23.02.2017 (ліцензія на медичну практику No 173). У 2019 році Центр отримав першу акредитаційну категорію (Акредитаційний сертифікат від 08.05.2019 Серія МЗ No 014436). Прийом ведуть: Жабоєдов Дмитро Геннадійович, Жабоєдова Наталія Валеріївна, Уманець Микола Миколайович, Почепінец Аліна В'ячеславівна, Ивнев Богдан Борисович, Петренко Оксана Василівна.
  • Периметрія на автоматичному аналізаторі поля зору 600
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Статична периметрія (вимірювання поля зору на дуговому периметрі) (додаткове дослідження до комплексної діагностики зору) 100
Київ вул. Срібнокільська, 3г
м.Позняки 6 6 м.Осокорки 15 7
Клініка "Новий зір" була відкрита в 2004 році. Висока якість обслуговування визнано на міжнародному рівні. З центром "Новий зір" співпрацюють відомі офтальмохірурги з різних країн світу. Колектив медичного закладу складається з висококваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи більше десяти років.