Комп'ютерна периметрія очей в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Позняки
Компʼютерна периметрія 500 грн
Статична периметрія (вимірювання поля зору на дуговому периметрі) (додаткове дослідження до комплексної діагностики зору) 100 грн
Знайдено 3 клініки

Бондарчук Тетяна Вікторівна
Уже сподобалось
Акції
Київ вул.Анни Ахмтової 46
м.Осокорки 17 5 м.Позняки 29 9
ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент. Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.
  • Компʼютерна периметрія 500
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Статична периметрія (вимірювання поля зору на дуговому периметрі) (додаткове дослідження до комплексної діагностики зору) 100
Київ вул. Срібнокільська, 3г
м.Позняки 6 6 м.Осокорки 15 7
Клініка "Новий зір" була відкрита в 2004 році. Висока якість обслуговування визнано на міжнародному рівні. З центром "Новий зір" співпрацюють відомі офтальмохірурги з різних країн світу. Колектив медичного закладу складається з висококваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи більше десяти років.