Сторінка 2. Клініки в Києві (Солом'янський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 102 клініки

Сб Нед Цілодобово
Хочу сказать огромное СПАСИБО врачам стоматологической клиники "Буров клиник" и особенно АЛЕКСЕЮ ЛЕБЕДЕВУ за классную работу в установке и коррекции имплантов, поставленных не совсем удачно в другой клинике. Этот врач профессионально исправил все ошибки, быстро и качественно провел протезирование. Спасибо за отличную работу и приятное общение. Рекомендую всем эту клинику. С благодарностью, Елена.
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Алексей
Очень благодарен Ольге Сергеевне!За ее искреннее,человеческое отношение и профессиональный подход и Работу!Она знает и умеет делать свою работу на высшем уровне!!!До нее,я очень боялся стоматологов!)Рекомендую,теперь я не боюсь)))
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 6 м.Политехнический институт 20 3 м.Берестейская 27 9
Стоматологічна клініка «Буров Клінік» розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
  • ML - Акриловий протез (повний) 1 щелепа 8 400
  • ML - Акриловий протез на імплантах 1 щелепа (платформа не включено) 9 500
  • ML - PMMA + лита балка (супраструктури не включено) 44 000
  • ML - PMMA протез (супраструктури не включено) 20 500
  • ML - Акриловий протез + лита балка (супраструктури не включено) 39 800
Київ вул. Н. Василенко, 7
м.Берестейская 17 5 м.Нивки 27 6 м.Шулявская 31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • Лікувальний масаж рекомендованої локалізації (до 20 хв) 400
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київ вул. Мокра, 20 А
м.Вокзальная 19 8
Медична клініка Oxford Medical надає комплексну допомогу пацієнтам в приватному порядку. Компанія діє протягом 15 років, що дозволило розширювати спектр послуг і збільшувати число кваліфікованих фахівців.
  • Консультація офтальмолога з повним діагностним обстеженням (для пенсіонерів) 640
  • Біопсія поліпа шлунку з одномоментним його видаленням 4 000
  • Пластика маткових труб (відновлення прохідності) 12 000
  • Оксигенотерапія (до 12 годин) 800
  • Тимолова проба (1р.д) (1021) 80
Київ вул. Вадима Гетьмана, 4
м.Шулявская 14 4 м.Политехнический институт 23 6
«HealthyWay» — центр дієтології, нутриціологіїта психотерапії, створений для людей які хочуть змінити своє здоров'я та фізичний стан на краще. Наша місія – це допомога людям у досягненні власної гармонії. Ми віримо, що комбінація збалансованого харчування та психологічної підтримки може позитивно впливати на Ваше благополуччя та допомогти у досягненні будь-яких життєвих цілей. Після відвідин «HealthyWay» пацієнти позбавляються існуючих стереотипів і міфів про їжу, вчаться грамотно розбиратися в раціоні, коригують харчування, виключаючи помилки з урахуванням індивідуальних особливостей кожної людини.
  • Консультація психотерапевта 1 900
  • Консультація психотерапевта 1 500
  • Консультація психотерапевта 1 700
  • Консультація психотерапевта 2 400
  • Консультація дієтолога 1 900
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд")
м.Университет 47 28 м.Вокзальная 32 16
Медична клініка «Родинне джерело» - це спеціалізований центр, в якому займаються жіночим здоров’ям та репродуктивною медициною. У медичному закладі працюють фахівці з понад десятьох лікарських профілів: генетики, акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, андрологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики, терапевти, ембріологи, ендокринологи, анестезіологи, реаніматологи та фахівці з молекулярної біології.
  • Аспіраційна (пайпель) біопсія ендометрія з гістологічним дослідженням 250
  • Аспіраційна (пайпель) біопсія ендометрія з цитологічним дослідженням от 700
  • Гормональні дослідження от 95
  • Визначення антитіл до рецепторів ТТГ 110
  • Аналіз антитіл до тиреопероксидази 95
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 6 2 м.Шулявская 22 9 м.Лукьяновская 29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в медицині і відповідну освіту; медичні процедури в домашніх умовах; догляд доглядальниці за хворим, які знаходяться в стаціонарі.
  • Консультація терапевта 550
  • Консультація кардіолога з ЕКГ 1 000
  • Консультація акушера-гінеколога 600
  • Консультація невролога 700
  • Консультація ендокринолога 400
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Демеевская 30 8 м.Васильковская 26 10 м.Лыбедская 50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • Первинний прийом лікаря-уролога 600
Астра Дент
Акції
Київ вул. Кірпи, 5 Б
м.Вокзальная 9 5 м.Олимпийская 33 8
Стоматологічна клініка Astra Dent (Астра Дент) (Солом'янка) відноситься до мережі однойменних клінік Києва, виконує всі види стоматологічного лікування ротової порожнини. Серед фахівців клініки лікарі-стоматологи, які мають значний досвід і кваліфікацію.
  • Первинна консультація стоматолога
  • Анестезія 220
  • Анестезія аплікаційна 90
  • Ортопантомограма з роздруківкою 360
  • Рентгенівський знімок з роздруківкою 180
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
Центр «Меддопомога» спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • Консультація кардіолога З 09:00 до 20:00 1 800
  • Встановлення зонда (шлункового зонда) 2 500
  • Блокада при болях в спині разом з препаратом і консультацією лікаря 4 000
  • Клізма вдома при запорах 3 700
  • Перев'язки вдома після консультації хірурга (по телефону) от 1 500
Київ ул. Льва Товстого, 9
м.Площадь Украинских героев 1 1 м.Дворец спорта 4 6
Медустанову спеціалізується на лікуванні різних захворювань медикаментозними, а також гомеопатичними і народними методами. Прийом веде лікар-терапевт, гомеопат Євтушенко Ірина Миколаївна.
  • Консультация гастроэнтеролога 800
  • Терапевтична консультація повторна 600
  • Терапевтична консультація первинна (30 хвилин) 800
  • Первинний прийом з індивідуальним планом харчування (тривалість прийому від 30 до 60 хв) 1 200