Смайлик, центр стоматології

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр дитячої та дорослої стоматології "Смайлик" пропонує пацієнтам будь-якого віку всі види лікування зубів, відновлення естетичної привабливості і цілісності зубного ряду. Фахівці центру володіють сучасними методиками і технологіями лікування зубів, використовують в роботі безпечні та якісні матеріали. Послуги стоматологічного центру:

• консультації фахівців (стоматолога-терапевта, ортопеда, ортодонта, гігієніста, гнатології, пародонтолога);
  • комплексна діагностика ротової порожнини;
  • професійна гігієна;
  • ендодонтія за допомогою мікроскопа;
  • протезування;
  • терапія ясен;
  • відбілювання;
  • корекція прикусу;
  • лікування молочних зубів.

Центр оснащений новітніми стоматологічними установками, має в своєму розпорядженні устаткування екстра-класу для лікування дітей та дорослих.

Центр стоматології "Смайлик" — це індивідуальний підхід і комплексне лікування зубів в комфортній, дружній обстановці.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Смайлик, центр стоматології, вартість послуг:

• Покриття постійного зуба фтор-лаком (діти) 70
  • Брекет-система металева (1 щелепа) 7 500
  • Брекет-система керамічна (1 щелепа) 11 500
  • Дитячий апарат-протез для утримання місця видаленого молочного зуба від 1 800
  • Лінгвальна брекет-система (1 щелепа) 36 000
  • Професійна гігієна порожнини рота "під ключ" (ультразвукова чистка, полірування порошком ProphyPearls, полірування пастами) від 1 380
  • Під'ясенна чистка (кюретаж), 1 квадрант від 750
  • Фотополімерна пломба "під ключ" від 1 715
  • Лікування каналів зубів під мікроскопом (первинне), одноканальний зуб від 1 140
  • Металокерамічна коронка від 2 950
  • Безметалева коронка (накладка) з діоксиду цирконію від 4 950
  • Вінір від 4 550
  • Набір "Домашнє відбілювання під ключ" (виготовлення кап для відбілювання і гель) від 4 750
  • Консультація стоматолога 250
  • Реставрація зуба категорія 3 3 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Соня
Тепер і посміхатися не боляче. Дякую!
Ангелина
Взялись за проблему, от которой отказалось 3 клиники в городе. Тут не боятся ответственности и знают и умеют работать с тяжёлыми случаями. Цена средняя по городу, дали гарантию на свою работу. Буду рекомендовать клинику своим друзьям и знакомым
Хочу висловити щиру подяку ортодонту Анні Карпенко. Я часто хворію сама, та і на жаль мій син також. Маємо Пробили в ортодонту два роки. Тому думала, що мене вже не здивуєш нічим в медицині. А ще я прискіплива. А тут я так була приємно здивована, бо не очікувала взагалі отримати по телефону консультацію, а в результаті отримала великий об'єм інформації, план дій і розуміння ситуації. Все було чітко, професійно, детально, дохідливо. Відчувається великий досвід, багаж знань і сучасних технологій. До того ж терпляча(100 моїх запитань), чуйна. Як же добре, коли спілкуєшся з професіоналом. Тим більше, коли лікар ортодонт, ще й дитячий і ти розумієш, що від нього залежить майбутнє здоров'я та і зовнішність твоєї дитини. Сказати, що я можу її рекомендувати, це нічого не сказати. Хочеться щоб люди одразу не витрачали час та гроші та звертались до справжнього професіонала, до Анни Карпенко. Якщо в моїх друзів чи родичів будуть проблеми в ортодонтії, буду наполягати, щоб звертались до неї.
Хочу выразить благодарность Дорошенко Максиму Владимировичу - самому доброму терапевту!) Доктор внимательно слушает, умеет найти подход к пациенту и заранее оговаривает план лечения. Очень радует то, что на поставленные вопросы отвечают четко и понятно, не навязывая лишней информации. Удаление нерва и лечение каналов прошло безболезненно и в комфортной обстановке. После неудачного опыта в другой клинике я могу с уверенностью рекомендовать эту стоматологию.
Кристина
Огромное спасибо нашему любимому доктору Максиму за любовь к деткам, внимание и заботу. Мои детки очень любят ходить в клинику Смайлик, так как им очень нравиться врач, с которым они подружились и нашли общий язык. Всем рекомендую эту клинику, у кого есть детки. В конце приема детки получают подарочек, что не может их не радовать. Желаю вежливых, спокойных и здоровых пациентов, и конечно же, нашему доктору крепкого здоровья! Спасибо! Прошу Вас ценить, любить и уважать таких сотрудников и отблагодарить! С уважением Кристина и мои детки Саша и Паша. Любим Вас.))))
Были на лечении у Анны Игоревны и у Максима Владимировича. Анна Игоревна ортодонт от бога. Сделала огромнейшую работу. Долго, терпеливо но результат шикарный. Максим Владимирович очень внимательный аккуратный терапевт. Реставрации делает очень красивые и под микроскопом. Я даже не заметила, что это пломба.
Костя
07 квітня '18р.
Очень боюсь стоматологов, меня просто одолевает ужас от одной мысли о необходимости лечения зубов. Друг посоветовал обратиться в центр стоматологии Смайлик. Не знаю почему мне раньше было так страшно, но с хорошим отношением все проходит быстро и безболезненно.
Юля
Была на консультации у ортодонта. Получила все ответы на мои вопросы. Обьяснили дальнейший план лечения, что будут использовать и какой будет результат. Реккомендую
Сервис класс! Нравится тут лечиться! Работают специалисты
Алина
Клиника отличная! Лечат не только взрослых, но и деток. Были у них на консультации, детки и не поняли что их лечат! Все в игровой форме и подарочки дали! Лечусь и сама, каждый раз ухожу довольная. Рекомендую как и мамочкам отвести туда своих деток, так и взрослым. Мои просто в восторге, даже игрушки туда отнесли что бы с ними играли.

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.