Сторінка 18. Клініки в Києві (Шевченківський район)

4,0
Знайдено 211 клінік

Иван
Клиника сделана по последнему слову медицины. Грамотный персонал, который постоянно совершенствуется, уютная атмосфера, будто ты дома. В общем я очень доволен этим центром.
Игорь
Работаю на стройке, потому травматизм и я уже практически одно целое. Однажды я ушибся очень сильно, упал и ушиб спину. Выхаживали меня специалисты клиники Долир, за что я им безгранично благодарен, так как думал, что дальнейшая моя жизнь будет наполнена дискомфорта и боли. Спасибо!
Виталина
После инсульта бабушка очень плохо двигалась, потому мы решили привести ее в Долир. Под чутким руководством враче, их поддержке и курсу реабилитации, бабуля стала чувствовать себя гораздо лучше, понятно, что полностью от последствий инсульта избавиться не удалось, но результат прекрасный. Спасибо!
Квалифицированный специалист, который занет, что делает. Благодаря Максиму Викторовичу я чувствую себя намного лучше. Большое спасибо за оказанную помощь.
Київ вул. Максима Берлінського, 23/8 (каб. №3)
м.Сырец 17 6 м.Дорогожичи 11 4
Приватний кабінет "Доктор Максим" надає великий цикл медичних послуг. Лікар-невролог має вищу кваліфікаційну категорію і допоможе позбутися багатьох неврологічних патологій, використовуючи власні методики лікування.
Київ вул. Пріорська, 6
м.Минская 47 12 м.Тараса Шевченко 71 14
Центр довгострокового перебування та реабілітації "Долір" — медичний заклад, що надає професійний догляд як за лежачими пацієнтами, так і за хворими з частковими обмеженнями.
Київ вул. Златоустівська, 53а
м.Университет 17 5 м.Вокзальная 14 7 м.Золотые ворота 21 5
Медичний центр "Мед Хелп +" спеціалізується в сфері видачі медичної документації, проводить консультаційний прийом пацієнтів за основними 8 затребуваних напрямах.
Троянда
Багатопрофільний стоматологічний центр "Троянда" займається вирішенням проблем із зубами і порожниною рота. В установі практикують доктора різних поколінь і забезпечують якісні послуги за помірну вартість.
Диагностические центры "Диагност КТ"
Київ пров. Нестерівський, 13/19
м.Лукьяновская 24 11 м.Золотые ворота 22 7
Медичний центр «Діагност КТ» спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Він зручно розташований в будівлі поліклініки при обласній лікарні №2 м. Києва. Сканування виконується з використанням 16-шарового спірального т
Працює з
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Чт: 09:00-17:00
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Климова К.В." практикує позбавлення від різних порушень психічного здоров'я людини. Лікар застосовує закордонні та власні методики лікування пацієнтів.
Київ вул. Ванди Василевської, 7 (оф. 211) , Шулявка
м.Политехнический институт 15 8 м.Лукьяновская 37 8
Центр дієтології та омолодження пропонує консультаційні послуги дієтолога в питаннях правильного харчування і зниження зайвої ваги.
Київ вул. Леонтовича, 3
м.Театральная м.Университет
Косметологічна клініка Еласт Клінік (Elast Clinic) спеціалізується на ін'єкційній, класичній та апаратній косметології. Медичний заклад пропонує широкий вибір косметологічних процедур, які виконують досвідчені спеціалісти.
Київ вул. Велика Васильківська, 16 , Бесарабка
м.Площадь Украинских героев 1 1 м.Дворец спорта 6 10 м.Театральная 9 3
Приватний центр "Мануал-плюс" спеціалізується на комплексному професійному оздоровленні хребта за допомогою мануальної терапії, на різних масажних техніках і нетрадиційні способи терапії. Діяльність клініки ліцензована, в штаті лікарі вищої категорії.
4,3
Київ вул. І. Гонти, 7 (1-й поверх, вхід з боку скверу)
м.Дорогожичи 17 8 м.Берестейская 24 12 м.Шулявская 20 5
Спеціалізований медичний центр "FreeDents" - це заклад, що надає комплекс стоматологічних послуг. У клініці використовується апаратура американського виробництва.