Клініки дієтології в Києві (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дієтологи в Шевченківському районі
Виклик дієтолога/нутриціолога додому м. Київ 2500 грн
Складання програми харчування з 12 денним меню 2800 грн
Консультація дієтолога 5500 грн
Первинна консультація лікаря-дієтолога (анамнез, біоімпедансометрія, аналіз харчового щоденника, визначення лікувальної стратегії), 50 хв 999 грн
Первинна / повторна консультація дієтолога 1100 грн
Знайдено 20 клінік

После беременности меня 2 года мучила проблема лишнего веса. Я очень часто сидела на диетах, но после диет вес возвращался, даже несмотря на то, что я посещала тренажерный зал. Мне уже надоело экспериментировать над собой, и я обратилась за консультацией к диетологу. Врач составил мне личный рацион питания, в котором были все необходимые моему организму полезные вещества. Вес я сбросила спустя несколько месяцев. -10 кг., состояние здоровья значительно улучшилось, а что более приятное так это то, что вес не возвращается ко мне уже почти полгода!
С подростокового возраста у меня были проблемы с лишним весом. Я перепробовала кучу всяких диет, программ, средств для похудения - результата ноль. В конце концов, решила сходить на консультацию к диетологу. И не ошиблась. На консультации мне составили индивидуальную программу питания, благодаря которой я сейчас вешу всего 65 кг. Очень довольна результатом, буду стараться держать себя в форме.
Павел
Долгое время страдал от ожирения. У меня было около 30 килограмм лишнего веса, который появился из-за неправильного питания. Не обращал на это должного внимания, моё влечение к сладкому и жирному начало расти также быстро, как и мой вес. Родные записали меня на консультацию к диатологу. После проведенного осмотра и беседы врач выписала диету, которой я придерживаюсь до сих пор. Через пару месяцев вес начал приходить в норму. Очень благодарен врачу за квалифицированную помощь!
Вероника
Раньше у меня был переизбыток веса, и я сильно комплексовала по этому поводу. Но после того как я записалась на консультацию к диетологу моя проблема ушла. Доктор назначил мне индивидуальный план питания и адекватные физические нагрузки. Соблюдая все рекомендации врача я сбросила целых 15кг., и теперь могу носить открытые вещи, ходить на пляж и не капельки не комплексовать. Большое спасибо!
Кристина
Моя проблема была в 10 набранных за зиму килограммах. Подруга посоветовала записаться на консультацию к диетологу. Благодаря врачу я избавилась от лишних килограммов быстро, придерживаясь не строгой диаты, а принципов правильного питания. Индивидуально созданной для меня программы питания я придерживаюсь и сейчас. Очень благодарна доктору за профессионализм и человечность.
Київ вул. Михайлівська 20 Б
м.Почтовая площадь 14 14
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та супутніх психічних розладів. Консультації проводять висококваліфіковані психотерапевти/психіатри, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами. Так як ми працюємо за стандартами, прийнятими в розвинених країнах і не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.
  • Первинна / повторна консультація дієтолога 1 100
  • Консультація нутриціолога 1 100
8,2
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золотые ворота 19 9 м.Университет 24 10 м.Площадь Независимости 31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей. Приймає лікар: Чебанова Ирина Николаевна
  • Виклик дієтолога/нутриціолога додому м. Київ 2 500
  • Виклик дієтолога/нутриціолога додому м. Київ англійською мовою 3 200
  • Виклик дієтолога/нутриціолога додому в зоні 30 км від адміністративного кордону Києва 5 000
  • Виклик дієтолога/нутриціолога додому в зоні 30 км від адміністративного кордону Києва англійською мовою 6 400
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 41 Б
м.Площадь Украинских героев 4 3 м.Дворец спорта 10 2
Центр БАЛАНС — це ефективна комплексна допомога при лікуванні розладів харчової поведінки (РПП), пов'язаних з порушеннями в прийомі їжі. Ведуть прийом такі фахівці: лікар-психіатр, психотерапевт, медичний психолог, сімейний психотерапевт, лікар-дієтолог, консультанти та інші. Центр допоміг понад 650 пацієнтів амбулаторно і онлайн з усіх міст України та різних країн СНД і Європи (а також при необхідності, направили на стаціонарне лікування). Приймають лікарі: Евтух Анна Николаевна, Жданович Ольга Валериевна
  • Первинна консультація дієтолога для веганів / вегетаріанцев / зі специфічними запитами 1 600
  • Повторна консультація дієтолога для веганів / вегетаріанцев / зі специфічними запитами 950
Київ вул.Саксаганського д.125, офіс 4
м.Университет 11 5 м.Вокзальная 8 5 м.Площадь Украинских героев
MedicHair - це сучасна клініка трихолог і дерматології, що надає комплексні послуги з лікування захворювань шкірних покривів і волосистої частини голови. У клініці представлено інноваційне технічне оснащення, а в процесі лікування використовуються високоефективні препарати. У сукупності, це дозволяє вирішити будь-яку проблему пацієнта, і впоратися навіть з найскладнішим випадком. Приймають лікарі: Громович Екатерина Владимировна, Крылова Евгения Юрьевна
  • Первинна консультація лікаря-дієтолога (анамнез, біоімпедансометрія, аналіз харчового щоденника, визначення лікувальної стратегії), 50 хв 999
Лікар-генетик, перинатолог, дієтолог, нутриціолог, має науковий ступінь кандидата медичних наук, старший науковий співробітник кафедри Медінституту. На рахунку доктора Турової більше 80 наукових праць, 4 патенти, авторство Першої онлайн школи сучасної дієтології. В роботі використовує індивідуально підібрані програми збалансованого харчування, які побудовані на даних комплексної діагностики організму. Приймає лікар: Турова Людмила Александровна
  • Консультація дієтолога онлайн 3 700
  • Складання програми харчування з 12 денним меню 2 800
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 34 Г
м.Университет 17 6 м.Вокзальная 19 9
Медичний центр "Мольфа" надає високоякісну медичну допомогу за наступними напрямками: урологія, терапія, психотерапія, дієтологія, косметологія і інші. Лікарі, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками лікування різних захворювань. Приймає лікар: Кобзарь Алексей Дмитриевич
  • Консультація дієтолога 300
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація; виявлення онкологічних захворювань.
  • Консультація дієтолога 1 050
  • Виклик дієтолога/нутриціолога додому м. Київ 2 500
6,2
Київ пер. Нестеровський, 13/19
м.Университет м.Театральная
Медичний центр «Альфа-Віта» — медичний заклад нових технологій! Сучасне обладнання кабінетів, новітня діагностична апаратура, передові лабораторні методики, кваліфіковані фахівці.
Спеціалізована клініка «Модерний діабетичний центр» проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.
  • Розробка індивідуального плану харчування 1 100